Skra walczyła w Łodzi, ale przegrała z ŁKS-em

Piłkarze Skry Częstochowa w drugim meczu w Fortuna 1 Lidze przegrali w Łodzi z ŁKS-em 2:3. Beniaminek po dwóch kolejkach pozostaje bez punktu.

Piłkarze Skry mają trudny początek sezonu, bo pierwsze 6 kolejek mają zaplanowane na wyjazdach. W pierwszej przegrali w Kielcach z Koroną 0:2. W niedzielę walczyli jak równy z równym w Łodzi, ale przegrali 2:3.

Skra miała dobry początek meczu, bo po golu Adama Mesjasza wyszli na prowadzenie w 11. minucie. ŁKS po kilku minutach wyrównał. Pierwsza płowa zakończyła się remisem.

Częstochowianie słabo zagrali od 70. minuty, bo w krótkim czasie dali sobie wbić 2 gole i ŁKS prowadził 3:1. Skra walczyła do końca. Gola zdobył Kamil Wojtyra, ale na więcej brakło już czasu…

Skra po dwóch meczach nie zdobyła jeszcze punktu.

ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Mesjasz (11.), 1:1 Jurić (19.), 2:1 Pirulo (71.), 3:1 Wolski (79.), 3:2 Wojtyra (88.).