Porażka koszykarzy AZS Częstochowa różnicą aż 61 punktów

Koszykarze AZS Częstochowa muszą jak najszybciej zapomnieć o wyjeździe do Przemyśla i meczu z Niedźwiadkami. Częstochowianie przegrali aż 44:105…

Niedźwiadki przed meczem z AZS miały na koncie komplet 4 zwycięstw. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem, ale zwycięstwo przyszło im nadspodziewanie łatwo. Już w pierwszej kwarcie przemyślanie uzyskali 20 punktową przewagę, którą powiększali z minuty na minutę. W drugiej i trzeciej kwarcie koszykarze AZS nie potrafili rzucić nawet 10 punktów…

AZS po 4 meczach ma na koncie zwycięstwo i 3 porażki.

AK, fot: AK

Niedźwiadki Chemart Przemyśl – AZS Częstochowa 105:44 (33:13, 27:8, 22:8, 23:15)

AZS: D. Józefowski 17, P. Bielecki 11, K. Nawrot 11, K. Hajduś 3, M. Kwasek 2, W. Nogalski 0, P. Łaszewski 0, T. Serwiak 0, F. Sośniak 0, K. Ligęza 0.