Po powrocie na „Loretę” Skra zremisowała w oficjalnym meczu z Odrą

Piłkarze Skry Częstochowa ponownie grają na swoim stadionie przy ul. Loretańskiej. Częstochowianie wrócili do siebie i zremisowali z Odrą Opole 1:1.

To był niezwykle ważny pojedynek dla piłkarzy Skry i Odry. Obydwie drużyny walczą o utrzymanie. Przed meczem Odra miała 2 punkty przewagi nad Skrą. Gospodarze szykowali się na zwycięstwo. Chcieli zdobyć 3 punkty, wyprzedzić w tabeli rywali i wydostać się ze strefy spadkowej.

Prowadzenie objęli jednak gości i utrzymali je do końca pierwszej połowy. Skra w drugiej części meczu musiała walczyć o wyrównanie. I udało się w 74. minucie. Na gola dającego zwycięstwo zabrakło już czasu…

Piłkarze Skry po 28 kolejkach mają 28 punktów i zajmują 16. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Do 15. Odry tracą nadal 2 punkty.

AK, fot: Igor Wójcik

Skra Częstochowa – Odra Opole 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Nowak (25.), 1:1 Piotr Nocoń (74.)

Skra Częstochowa: Bursztyn, – Krzyżak, Szymański, Czajka, Winciersz (46. Flak), Olejnik, Babiarz, Lukoszek, Nocoń, Jaroch (67. Pyrdoł), Kozłowski.