Na torze w Częstochowie rozegrano turniej o Puchar Prezydenta Częstochowy w miniżużlu. Wygrał Krzysztof Harenderczyk z Rybnika. Najlepszy z częstochowskich adeptów Alan Ciurzyński zajął 6. miejsce.

W turnieju wzięło udział 16 zawodników, którzy ścigali się w miniony weekend na torze przy ul. Brzegowej. Harendarczyk wywalczył 14 punktów. Drugi na podium był Maksymilian Pawełczak z Polonii Bydgoszcz. Trzecie miejsce na podium zajął Paweł Wyczyszczok z Rybnika.

Najlepszy z częstochowskich miniżużlowców Alan Ciurzyński zajął 6. miejsce z 10 punktami.

Wyniki:

1. Krzysztof Harendarczyk 14 (3,3,3,3,2)

Foto podium: wlokniarz.com

Miniżużlowcy walczyli na torze przy ul. Brzegowej o Puchar Prezydenta Częstochowy 2