W próbie generalnej przed ligą Skra przegrała z GKS-em Jastrzębie

Piłkarze Skry Częstochowa w ostatnim meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego przegrali 1:2 z GKS-em Jastrzębie. A już w piątek rozpoczną nowy sezon w Fortuna 1 Lidze i zagrają w Chorzowie z Ruchem.

Ostatni mecz sparingowy częstochowska Skra rozegrała z GKS-em Jastrzębie. Trenerzy umówili się, że mecz będzie trwał 120 minut, aby jak największa liczba piłkarzy mogła tuż przed ligą zaprezentować swoje umiejętności. Spotkanie powinno zakończyć się remisem 1:1, ale Skra w 120. minucie spotkania straciła dość kuriozalną bramkę… po strzale z połowy boiska.

Piłkarze Skry nowy sezon w Fortuna 1 Lidze rozpoczną już w piątek. O godz. 20:30 w Chorzowie zmierzą się z Ruchem.

AK, foto: Bartosz Błach (ks-skra.pl)

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa 2:1

Bramki: 0:1 Sajdak (20.), 1:1 zawodnik testowany (56.), 2:1 Kasperowicz (120.)

Skra Częstochowa: I i II część: Bursztyn – Szymański, Mesjasz, Brusiło, Niedbała, Baranowicz, Sajdak, Lukoszek, Hilbrycht, Sangowski, Kozłowski

III i IV część: Szymkowiak – Szymański (91. Napora), Sadowski, Czajka Flak, Babiarz (107. Malec), Olejnik, Winiarczyk, Pyrdoł (105. Niedzielski), Baranowicz (72. Malec) (105. Kołodziejczyk), Sangowski (72. Ropski).