fbpx
Strona głównaPolecaneSOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja

SOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja

Klienci biznesowi, sportowcy, zwolennicy aktywności fizycznej i odnowy biologicznej, rodziny nastawione na wypoczynek. W kompleksie SOLPARK Kleszczów każdy znajdzie ofertę dla siebie.

SOLPARK Kleszczów to nowoczesny obiekt w sercu Kleszczowa stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji. Jego ogromnym atutem jest lokalizacja. Godzina drogi dzieli go od Łodzi, tyle samo od Częstochowy. W dwie godziny można dojechać tu z Warszawy i Katowic.

Na odwiedzających czekają tu komfortowe pokoje i apartamenty, restauracje zapewniające pełną obsługę gastronomiczną, sale konferencyjne oraz zaplecze sportowe z mnóstwem atrakcji. Można  tu skorzystać m. in. z siłowni, basenów, kortów tenisowych, boiska piłkarskiego, strefy SPA, a także obiektów sezonowych jak boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy i wypożyczalnia rowerów.

Bogata oferta kompleksu SOLPARK Kleszczów sprawia, że mile widziani są tu zarówno klienci biznesowi i sportowcy, jak i zwolennicy aktywności fizycznej i odnowy biologicznej oraz rodziny nastawione na wypoczynek.

SOLPARK Kleszczów: wskocz do wody

SOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja 1

Miłośników wodnych szaleństw SOLPARK Kleszczów zaprasza na baseny rekreacyjne z wieloma atrakcjami. Basen wewnętrzny i zewnętrzny oferuje m.in.: kaskady, bicze wodne, wodne gejzery, czy zjeżdżalnię rurową o długości 118 metrów. Najmłodszych gości kompleks zaprasza do brodzików, w których mogą bezpiecznie bawić się w odpowiednio płytkiej i ciepłej wodzie.

SOLPARK Kleszczów dysponuje również basenem sportowym o wymiarach 16 x 25 metrów i głębokości 1,40 – 1,80 metra, który posiada 6 torów pływackich oraz widownię na 96 miejsc siedzących. Z myślą o osobach korzystających z usług basenowych jeden z torów został wypłycony do głębokości 0,9 metra, aby mógł służyć do nauki pływania.

SOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja 2
SOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja 3

Uniwersalna hala do wielu aktywności

SOLPARK Kleszczów dysponuje nowoczesną, wielofunkcyjną halą sportową z powierzchnią użytkową 1050 metrów kwadratowych i widownią na 215 miejsc siedzących. Sala posiada możliwość pracy spikera i pełne nagłośnienie. Dwie profesjonalne elektroniczne tablice wyników plus tablica multimedialna ułatwiają prace organizacyjne podczas sportowych rozrywek. W obrysie hali znajdują się boiska do m.in.: piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej halowej. Istnieje możliwość podziału hali na trzy niezależne strefy. Wszystkie te cechy umożliwiają przygotowanie w pełni profesjonalnych zawodów sportowych.

Boisko piłkarskie o każdej porze roku i w każdych warunkach

Kompleks zaprasza również na pełnowymiarowe boisko piłkarskie o wymiarach 68 x 105 metrów z podgrzewaną murawą. Jest to jedno z nielicznych w Polsce boisk piłkarskich posiadających trawę syntetyczną z certyfikatem FIFA 2 STAR. Boisko oświetlone jest z 4 masztów i oferuje 465 miejsc na trybunach. SOLPARK Kleszczów zapewnia możliwość rozgrywania zawodów oraz meczów sparingowych o każdej porze roku i w każdych warunkach.

SOLPARK Kleszczów: wzmocnij swoje mięśnie i zbuduj formę

SOLPARK Kleszczów udostępnia wszystkim miłośnikom ruchu i dobrej kondycji siłownię damską i męską oraz salę fitness. Przestrzenne, klimatyzowane sale siłowni wyposażone są w urządzenia siłowe spełniające wymogi certyfikatu IWF, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania sprzętu. Sala do ćwiczeń fitness z kolei posiada sprzęt, który pozwala na komfortowe przeprowadzenie treningu.  

Kompleks zaprasza do treningu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W ofercie spółki znajdują się również profesjonalne usługi dietetyczne, dzięki czemu można kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

Królewski sport i inne aktywności

SOLPARK Kleszczów oddaje klientom także kort tenisowy, pełnowymiarowe boiska do piłki plażowej, a także wypożyczalnię rowerów.

SOLPARK Kleszczów: miejsce spotkań biznesowych

Częścią kompleksu SOLPARK Kleszczów jest nowoczesne Centrum Konferencyjne. To doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i innych wydarzeń. W skład Centrum wchodzą aula i sale konferencyjne. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w potrzebne sprzęty multimedialne.

SOLPARK to również doskonałe miejsce na spotkania integracyjne. W strefie gier znajduje się wiele atrakcji (m.in. kręgielnia, bilard, dart, piłkarzyki, cymbergaj), które zapewnią świetną zabawę na długie godziny.

SOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja 4

Noclegi i gastronomia

Oferta noclegowa dopasowana została do stylu odwiedzających. SOLPARK Kleszczów oferuje wnętrza nowoczesne lub tradycyjne, umiejscowione w dwóch budynkach. Hotel Solpark znajduje się bezpośrednio na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Pokoje są urządzone minimalistycznie, a jednocześnie funkcjonalnie. SOLPARK*** usytuowany jest naprzeciwko głównego obiektu, gwarantuje spokojny wypoczynek w klasycznych pokojach i apartamentach. Łączna baza noclegowa obejmuje 96 miejsca. W kompleksie nie mogło zabraknąć gastronomii. Na terenie kompleksu znajdują się Bistro, Pizzeria oraz Restauracja Solpark. Goście mogą liczyć na kolacje dla dwojga, imprezy kameralne oraz uroczystości i eventy dla nawet 500 osób, a także catering.

Priorytety SOLPARK Kleszczów

SOLPARK Kleszczów nie ukrywa, że priorytetem kompleksu jest stworzenie regionalnego centrum sportowego o parametrach olimpijskich, które przyciągnie sportowców z całej Europy. Już teraz dysponuje bazą sportową, która pozwala na uprawianie wielu dyscyplin sportowych i rekreacyjnych. Z bogatej bazy korzysta wiele znanych klubów sportowych z kraju i z zagranicy, co potwierdza wysoką klasę obiektów.

SOLPARK Kleszczów. Odnowa, wypoczynek i rekreacja 5
Zdjęcia: Solpark Kleszczów

Czytaj także: Robert Makłowicz zwiedza Jurę. Zobacz odcinek, który nagrywano m.in. w Olsztynie i Żarkach

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -