fbpx
Strona głównaSportW ostatnim ligowym meczu 2021 roku Raków podejmuje w sobotę Jagiellonię Białystok....

W ostatnim ligowym meczu 2021 roku Raków podejmuje w sobotę Jagiellonię Białystok. Mecz o godz. 20

Piłkarze Rakowa w sobotę kończą „grudniowy trójpak” i na stadionie przy ul. Limanowskiego zmierzą się z Jagiellonią Białystok.

Piłkarze Rakowa po środowej porażce z Górnikiem Zabrze nie mieli dużo czasu na regenerację sił i trening przed meczem z Jagiellonią. Dzisiaj Raków rozegra ostatni tegoroczny mecz w PKO BP Ekstraklasie. O godz. 20 czerwono-niebiescy podejmować będą Jagiellonię Białystok i będą chcieli zrewanżować się za porażkę z „Jagą” poniesioną w II kolejce. Po meczu z Jagiellonią piłkarze Rakowa rozpoczną przerwę świąteczno-noworoczną. Rozgrywki w PKO BP Ekstraklasie mają zostać wznowione 5 lutego. Wówczas Raków podejmować będzie Wisłę Kraków.

Jagiellonia przed meczem z Rakowem zajmuje 10. miejsce w tabeli. Piłkarze z Białegostoku zdobyli 24 punkty. Ich bilans to 6 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek.

Raków obecnie zajmuje z 32 punktami 4. miejsce w tabeli. Do 3. Lechii Gdańsk (33 punkty) Raków traci jedno „oczko”. Jeśli w sobotę Raków wygra z Jagiellonią to przerwę świąteczno-noworoczną spędzi na 3. miejscu. Lechia swój mecz rozegrała w piątek i przegrała w Płocku z Wisłą 0:1. Dlatego Raków powinien dziś wykorzystać swoją szansę, pokonać Jagiellonię i awansować na 3. miejsce…

MR-K, foto: AK

W ostatnim ligowym meczu 2021 roku Raków podejmuje w sobotę Jagiellonię Białystok. Mecz o godz. 20 1
W ostatnim ligowym meczu 2021 roku Raków podejmuje w sobotę Jagiellonię Białystok. Mecz o godz. 20 2
W ostatnim ligowym meczu 2021 roku Raków podejmuje w sobotę Jagiellonię Białystok. Mecz o godz. 20 3
W ostatnim ligowym meczu 2021 roku Raków podejmuje w sobotę Jagiellonię Białystok. Mecz o godz. 20 4
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -