fbpx
Strona głównaWiadomościRobert Makłowicz zwiedza Jurę. Zobacz odcinek, który nagrywano m.in. w Olsztynie i...

Robert Makłowicz zwiedza Jurę. Zobacz odcinek, który nagrywano m.in. w Olsztynie i Żarkach

Niedawno na kanale YouTube podróżnika i krytyka kulinarnego Roberta Makłowicza ukazał się odcinek nr 62 “W Jurze”. Nagrywano go m.in. w Olsztynie i Złotym Potoku.

Urozmaicenia na ten przedłużony świąteczny weekend może dostarczyć YouTube. Na kanale prowadzonym przez dziennikarza, krytyka kulinarnego i podróżnika Roberta Makłowicza ukazał się niedawno odcinek nr 62 “W Jurze”.

To kolejna odsłona serii wojaży po województwie śląskim, tym razem mówiący o jurajskich atrakcjach i Szlaku Orlich Gniazd.

-Będzie mowa nie tylko o skałkowych wspinaczkach i zwiedzaniu jaskiń, również o historii a nade wszystko o tamtejszych kulinariach – czytamy w zapowiedzi.

Odcinek rozpoczyna się ujęciami z jurajskiego Olsztyna i opowieściami o tamtejszym zamku. Nie brakuje zwiedzania jaskiń, spotkania z geologiem i członkami jurajskiego GOPR-u.

Potem Robert Makłowicz przenosi się m.in. do Złotego Potoku (gdzie kosztuje pstrąga i karpia), Żarek czy Podzamcza.

Jak na program tego dziennikarza przystało, na finał musi zostać przygotowana regionalna potrawa. Odcinek nr 62 dominują… mistrzowskie pieczonki. “W Jurze” można obejrzeć TUTAJ.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -