Skra walczyła do końca, ale święta spędzi bez punktów…

Nie udał się piłkarzom Skry Częstochowa świąteczny wyjazd na mecz z Radunią Stężyca. Częstochowianie walczyli ambitnie, ale przegrali 2:3 i święta spędzą bez punjtów…

Skra już po 7. minutach gry przegrywała 0:1. W 20. minucie na tablicy wyników było już 2:0 dla gospodarzy. Kilka minut przed przerwą częstochowianie zdobyli kontaktowego gola i to dawało nadzieję na drugą połowę.

Niestety, gospodarze podwyższyli na 3:1 w 88. minucie i były już nikłe szanse na korzystny wynik. Skra jednak walczyła ambitnie, a w doliczonym czasie gry po drugim golu Sajdaka zmniejszyła straty na 2:3…

AK, fot: AK

Radunia Stężyca – Skra Częstochowa 3:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Kurtovic (7.), 2:0 Spataru (20), 2:1 Sajdak (38.), 3:1 Czajkowski (88.), 3:2 Sajdak (90.)

Skra: Rajczykowski – Wypart, Kucharczyk, Nawrocki (53. O. Kucharczyk), Łabojko, Kołodziejczyk (80. Grzelka), Maćkowiak (80. Ławrynowicz), Kubik (62. Winciersz), Dzięgielewski (62. Kaczmarek), Sajdak, Mas.