fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaDomInwestycjeMiasto ogłosiło kolejny przetarg – tym razem na remonty dachów 6 szkół

Miasto ogłosiło kolejny przetarg – tym razem na remonty dachów 6 szkół

Częstochowa ogłosiła przetarg na wykonanie remontów dachów w sześciu placówkach oświatowych. Firmy budowlane mogą składać swoje oferty do 11 kwietnia, do godziny 9.00.

Do końca wakacji, czyli do ostatniego dnia sierpnia tego roku, mają zostać wyremontowane dachy sali gimnastycznej wraz z łącznikiem i zapleczem w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Ludwika Zamenhofa 23, budynku głównego segment A (od strony ul. Ogińskiego) i segment B (od strony ul. Sobieskiego) Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Sobieskiego 15, budynku Szkoły Podstawowej nr 38 przy ul. Sikorskiego 56, budynku Miejskiego Przedszkola nr 35 przy ul. 1 Maja 5, budynku Miejskiego Przedszkola nr 43 przy ul. Czecha 17 oraz budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przy ul. Legionów 54A.

Przetarg dotyczyć będzie robót budowlanych, związanych z ułożeniem nowego pokrycia dachowego, z wyremontowaniem kominów, daszków oraz z montażem obróbki blacharskiej, rynien i instalacji odgromowej.

Wydział inwestycji i Zamówień Publicznych UM, po upływie terminu składania ofert, a przed otwarciem ofert, udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaka zostanie przeznaczona na sfinansowanie zamówienia. Obecnie czeka na oferentów.

Ostatnio pisaliśmy także o przetargu, ogłoszonym przez MZDiT w Częstochowie, dotyczącym połączenia drogowego ulic Korfantego i Bugajskiej, a także o przetargu, który związany jest z budową budynku komunalnego na Ostatnim Groszu. Czas na składanie ofert pierwszego przetargu jest do 14 kwietnia, natomiast budowa budynku komunalnego – do 6 kwietnia.

LNŚ/UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -