Porażka Skry ze Stalą

W 15. kolejce 2 ligi Skra Częstochowa przegrała u siebie ze Stalą Stalowa Wola 1:2.

Piłkarze Skry byli po dwóch zwycięstwach z rzędu i do meczu ze Stalą podchodzili z myślą o kolejnej wygranej. Tak się jednak nie stało. Częstochowianie przegrali 1:2.

Goście już po 18. minutach prowadzili 1:0. Drugiego swojego gola zdobyli po godzinie gry. Częstochowianie nie spuścili głów tylko chcieli odrobić straty. W 67. minucie Skra strzeliła kontaktowego gola. Na więcej zabrakło jednak czasu. Gospodarze ostatecznie przegrali 1:2.

Po 15. meczach Skra ma 23 punkty i zajmuje 6. miejsce.

AK, fot: Natanael Brewczyński (Skra Częstochowa)

Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Chełmecki (18.), 0:2 Rogala (59.), 1:2 Nocoń (67.)

Skra: Szymkowiak – O. Kucharczyk (46. Nawrocki), Bartosiak (64. Mesjasz), P. Kucharczyk, Kubik, Olejnik, Łabojko, Maćkowiak (64. Winciersz), Nocoń, Sajdak (64. Wypart), Wojtyra (46. Ciućka).