Porażka Skry w Olsztynie ze Stomilem

Nie udał się piłkarzom Skry Częstochowa daleki wyjazd do Olsztyna na mecz ze Stomilem. Częstochowianie przegrali 1:2.

Piłkarze Skry Częstochowa jechali na Warmię i Mazury po 7 zwycięstwo w 2. lidze. Cel się nie udał. Częstochowianie przegrali 1:2 i z dalekiej podróży wracają do Częstochowy bez punktów.

Skra już w 5. minucie straciła bramkę. Przed przerwą nie zdołała odrobić strat. Udało się dopiero w 70. minucie, gdy Jan Ciućka wyrównał na 1:1. Niestety, ale gospodarze kilka chwil później zadali drugi cios, który jak się okazało był decydujący…

Skra się jednak nie poddała i atakowała do końca. Sędzia meczu w końcówce spotkania przyznał nawet gościom rzut karny, ale po kilku minutach wycofał się ze swojej decyzji. Tak więc częstochowianie w złych nastrojach opuszczali boisko w Olsztynie…

Ostatecznie Skra przegrała w Olsztynie 1:2 i doznała 5 porażki w sezonie…

MR-K, fot: Natanael Brewczyński (KS Skra Częstochowa)

Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Wójcik (5.), 1:1 Ciućka (70.), 2:1Kurbiel (72.)

Skra: Szymkowiak – Nawrocki, Mesjasz, Wypart, Kubik (83. Wojciechowski), Olejnik (77. Sajdak), Łabojko (83. Kołodziejczyk), Maćkowiak (62. Winciersz), Nocoń, Ciućka, Wojtyra (83. Kucharczyk).