fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneZespół Pif Paf. Zobacz teledysk do utworu "Santa Cruz". W jego nagraniu...

Zespół Pif Paf. Zobacz teledysk do utworu „Santa Cruz”. W jego nagraniu brali udział częstochowianie

Pif Paf prezentuje pierwszy klip w swoim dorobku. To „Santa Cruz”. W nagraniach wzięli udział także częstochowscy muzycy.

O zespole Pif Paf pisaliśmy już na naszym portalu. Grupa powstała na Wyspach Kanaryjskich w 2020 r. Twórcami projektu są producent muzyczny Peter Prentygast oraz muzyk Franz Dreadhunter. Pierwszy na stałe mieszka w Londynie. Jest właścicielem studia PM STUDIO, organizatorem koncertów, a także liderem i wokalistą zespołu WOT. Franz Dreadhunter zapisał się wyraźnie na stronach historii polskiej muzyki. Przede wszystkim za sprawą zespołów Chłopcy z Placu Broni i Püdelsi. Na przestrzeni 30 lat współpracował z takimi zespołami jak Bajm, Tilt czy Homo Twist, Deuter. Urodzony w Krakowie artysta, jakiś czas temu osiedlił się w Częstochowie. Z naszego miasta pochodzi również menadżerka zespołu Pif Paf (a także Chłopcy z Placu Broni) – Urszula Radzioch.

Zespół Pif Paf. Zobacz teledysk do utworu "Santa Cruz". W jego nagraniu brali udział częstochowianie 1
Archiwum zespołu Pif Paf

W pierwszej połowie tego roku Pif Paf zarejestrował utwór „Santa Cruz”. W sesji nagraniowej udział wzięli doskonali muzycy sesyjni: gitarzyści Robert Gliński i Paweł Król oraz perkusista Tomasz Holewa. Żadnego z tych nazwisk nie trzeba specjalnie przedstawiać w Częstochowie. „Santa Cruz” śpiewa Peter Prentygast, na basie gra zaś Franz Dreadhunter (pierwszy jest też twórcą słów, drugi – muzyki)

Niedawno swoją premierę miał teledysk to tej piosenki. Można go oglądać na kanale YouTube zespołu (dostępnym TUTAJ).

-Jeżeli choć raz się uśmiechniecie, jeżeli choć raz pomyślicie o czymś przyjemnym oglądając ten teledysk, to znaczy, że warto to było dla was zrobić – zaznaczają twórcy.

Więcej o działalności Pif Paf można przeczytać na stronach www.facebook.com/pifpafpeterfranz/ oraz www.pifpaf.me.

ZS

Czytaj także: Jubileuszowa wystawa prac Tomasza Sętowskiego w Muzeum Częstochowskim

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -