fbpx
Strona głównaPolecaneMonografia na jubileusz. „Od przeszłości do teraźniejszości – Historia Miasta Częstochowy”

Monografia na jubileusz. „Od przeszłości do teraźniejszości – Historia Miasta Częstochowy”

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie wydała pamiątkowy album z okazji 800-lecia pisanych dziejów miasta i regionu. Publikację zatytułowano „Od przeszłości do teraźniejszości – Historia Miasta Częstochowy”.

Monografia zatytułowana „Od przeszłości do teraźniejszości – Historia Miasta Częstochowy” została opracowana przez dr Adama Norberta Jarugę. Przygotowano ją w ramach obchodzonego w roku ubiegłym jubileuszu, 800-lecia pisanych dziejów miasta i regionu. Pamiątkowe wydawnictwo powstało na podstawie archiwaliów opisujących historię miasta i regionu w ciągu wieków – od 1220 do 2020 r.

Wydawcą monografii jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie. Wydawnictwo zostało opracowane przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Urzędu Miasta Częstochowy, Starostwa Powiatowego w Częstochowie, gmin Poczesna, Mstów, Olsztyn, a także szerokiego grona przedsiębiorców.

Egzemplarze pamiątkowego albumu można zakupić w Biurze RIPH przy Al. NMP 24, lok. 5. Istnieje również możliwość wysyłki na wskazany adres, a także – przy zakupie większej liczby egzemplarzy – uzyskania rabatów. Szczegóły można znaleźć na stronie www.riph.eu.

ZS

Czytaj także: 74 najzdolniejszych uczniów otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy [LISTA NAZWISK]

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -