Medale dla ZKS-u Radomsko

W ostatnią sobotę zapaśnicy ZKS Radomsko brali udział w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w grupie wiekowej młodzik, które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim.

Start zawodników był niezwykle udany, z piątki startujących zawodników, aż trzech wróciło z medalami, a klub zajął 8 miejsce w „dróżynówce”Złoto w kategorii wagowej 44kg wywalczył Oskar Paplicki, natomiast Szymon Płomiński w tej samej wadze uplasował się na trzeciej pozycji. W kategorii 35kg brąz wywalczył Szymon Młynarczyk, zaś Bartosz Węgrzyński zajął 9 miejsce. W kategorii 62 kg Hubert Walaszczyk zajął 8 miejsce.

Były to ostatnie zawody przed przerwą wakacyjną młodych zapaśników, jednak nie jest to okres bezczynny, gdyż czekają  ich obozy sportowe, które przygotują ich do startu w sezonie jesiennym.