fbpx
Strona głównaWiadomościMalutkie RUN&BIKE. Na starcie stanęło 200 zawodników

Malutkie RUN&BIKE. Na starcie stanęło 200 zawodników

W ostatnią niedzielę czerwca w ośrodku Malutkie Resort koło Radomska odbył się Bieg po Dobrą Energię – Malutkie RUN&BIKE. W imprezie uczestniczyło blisko 200 zawodników.

Za nami Bieg po Dobrą Energię – Malutkie RUN&BIKE (wydarzenie zapowiadaliśmy TUTAJ). Rodzinna impreza biegowo-rowerowa odbyła się 27 czerwca w ośrodku Malutkie Resort w Dobryszycach koło Radomska. W sumie we wszystkich kategoriach wystartowało blisko uczestników. Jako pierwsi na starcie stawili się najmłodsi. Z myślą o nich zorganizowano bieg na 400 i 800 m.

Malutkie RUN&BIKE. Na starcie stanęło 200 zawodników 1
fot. Malutkie RUN&BIKE

Z kolei do udziału w biegu głównym zgłosiło się 100 biegaczy. Trasa liczyła 12 km. Najlepszy okazał się Piotr Koń z Ręczna, drugi na podium był Michał Pilarski z Gidel, trzeci – Sebastian Konarski z Radomska.

W ramach wyścigu MTB na 20 km wystartowało zaś blisko 30 rowerzystów. Pierwszy na mecie był Piotr Ścigała z Częstochowy, drugi – Piotr Lazaj z Łodzi, trzeci – Piotr Cieślik z Bełchatowa. Organizatorzy przewidzieli również rywalizację dla miłośników nordic walkingu (trasa wynosiła ok. 6 km). Wśród pań najlepsza okazała się Agnieszka Kuder z Radomska, a wśród mężczyzn – Karol Grosfeld z Gorzkowic. Szczegółowe wyniki we wszystkich kategoriach można prześledzić na stronie www.protimer.pl.

Malutkie RUN&BIKE. Na starcie stanęło 200 zawodników 2
fot. Malutkie RUN&BIKE

Organizatorami Biegu po Dobrą Energię – Malutkie RUN&BIKE byli Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko, Malutkie Resort, Biegacze w Radomsku, Rowerzyści w Radomsku, Akademia KBKS oraz Green Solar System.

Poza zawodami dla gości dostępny był tego dnia cały ośrodek Malutkie Resort (wraz z restauracją, pizzerią i lodziarnią rzemieślniczą) oraz takimi atrakcjami jak gokarty, fun park, dziecięcy park linowy, stadnina koni, mini zoo oraz korty tenisowe (więcej informacji na www.malutkie.com).

ZS

Czytaj także: Malutkie Resort. Wyjątkowe miejsce, które „malutkie” jest tylko z nazwy

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here