fbpx
Strona głównaWiadomościMalutkie RUN&BIKE, czyli niedzielna impreza dla całej rodziny!

Malutkie RUN&BIKE, czyli niedzielna impreza dla całej rodziny!

Już 27 czerwca na terenie Malutkie Resort nieopodal Radomska odbędzie się Bieg po Dobrą Energię – Malutkie RUN&BIKE. To doskonała, rodzinna impreza biegowo-rowerowa.

Mieszczące się koło Radomska Malutkie Resort to ponad 20-hektarowy kompleks rekreacyjno-eventowy w nieodkrytej turystycznie Polsce centralnej. Na tym terenie dostępnych jest kilkanaście atrakcji. Ponadto Malutkie Resort mieści też restaurację, pizzerię, dwie kawiarnie, lodziarnię rzemieślniczą i cocktail bar. Do wyboru jest możliwość noclegu w pokojach, apartamentach oraz stylowych domkach z naturalnego drewna (więcej informacji na: www.malutkie.com).

Malutkie RUN&BIKE, czyli niedzielna impreza dla całej rodziny! 1
fot. Malutkie Resort

Pomysł na aktywną niedzielę!

Już w niedzielę, 27 czerwca na terenie kompleksu w Dobryszycach odbędzie się wielka impreza biegowo-rowerowa. Mowa o Biegu po Dobrą Energię – Malutkie RUN&BIKE. To propozycja skierowana dla całej rodziny i doskonały pomysł na spędzenie aktywnie niedzieli.

Zawodnicy mają do wyboru: zawody MTB na ok. 20,7 km (dojazd do pętli ok. 500 m, 4x pętla po ok. 4850 m i dojazd na metę ok. 800 m), bieg na 12,3 km (dwie pętle po ok. 6150 m), bieg dla dzieci na 400 i 800 metrów oraz nordic walking (trasa 6 km, jedna pętla).

Regulamin, zasady zapisów i wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.biegamy.radomsko.pl/malutkie-run. Finał zapisów przewidziano na 26 czerwca.

Malutkie RUN&BIKE, czyli niedzielna impreza dla całej rodziny! 2
fot. Malutkie Run & Bike

12,3 km biegiem albo 20,7 km na rowerze

Trasa biegu terenowego Malutkie Run liczy łącznie 12,3 km. Została poprowadzona w większości drogami leśnymi i polnymi. Uczestnicy napotkają na niej szuter, trawę, błoto, ściółkę leśną, piasek, kamienie, podbiegi, zbiegi…Podobny teren napotkają uczestnicy wyścigu MTB. W tym przypadku trasa liczy 20,7 km.

Start i meta będą usytuowane w tym samym miejscu na terenie Malutkie Resort za hotelem obok wielkiej altany. Tam też będzie się znajdować biuro zawodów.

Malutkie RUN&BIKE, czyli niedzielna impreza dla całej rodziny! 3
fot. Malutkie Run & Bike

Program zawodów

O godz. 9.30 organizatorzy przewidzieli otwarcie biura zawodów dla biegu głównego i biegu dla dzieci. Start drugiej z wymienionych atrakcji wyznaczono na godz. 10.15. Kwadrans później odbędzie się dekoracja najmłodszych uczestników niedzielnej imprezy. O godz. 11 rozpocznie się bieg główny oraz nordic walking. Z kolei w samo południe nastąpi otwarcie biura zawodów dla MTB. Godzinę później przewidziano dekorację zwycięzców biegu głównego. O godz. 14 wystartuje zaś wyścig MTB. Zwycięzcy tej rywalizacji zostaną uhonorowani o godz. 15.45.

Malutkie RUN&BIKE, czyli niedzielna impreza dla całej rodziny! 4
fot. Malutkie Run & Bike


Poza zawodami dla gości dostępny będzie cały ośrodek Malutkie Resort (wraz z restauracją, pizzerią i lodziarnią rzemieślniczą) oraz takie atrakcje jak gokarty, fun park, dziecięcy park linowy, stadnina koni, mini zoo oraz korty tenisowe.

ZS

Czytaj także: Malutkie Resort. Wyjątkowe miejsce, które „malutkie” jest tylko z nazwy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska