fbpx

Malutkie Resort. Wyjątkowe miejsce, które „malutkie” jest tylko z nazwy

Sielankowa miejscowość Malutkie mieści się na skraju leśnego kompleksu nieopodal Radomska. To idealne miejsce na rodzinną wycieczkę.

Malutkie Resort to jedno z tych miejsce, które udowadniają, że warto stawiać na tereny nieodkryte, mniej znane. Planując rodzinny weekend wybierać takie ośrodki, które swoją ofertą i profesjonalizmem nie ustępują tym najbardziej popularnym, ale przy tym są zdecydowanie mniej oblegane.

Malutkie Resort. Wyjątkowe miejsce, które „malutkie” jest tylko z nazwy 2
Malutkie Resort

Malutkie to sielankowa miejscowość, która znajduje się na skraju leśnego kompleksu nieopodal Radomska. To tam znajduje się ponad 20-hektarowy kompleks rekreacyjno-eventowy, który stali bywalcy nazywają „zacisznym azylem”. Nie oznacza to, że jest tu nudno. Wręcz przeciwnie: tu aż roi się od możliwości!

Do dyspozycji gości jest Fun Park z trampolinami, torem ninja, figlorajem i dmuchańcami, stadnina koni, tor gokartowy, park linowy dla dzieci i dorosłych, pole paintballowe (mierzące ponad 6 tys. m kw.), korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej oraz ścieżki biegowe i do nordic walkingu.

Malutkie Resort. Wyjątkowe miejsce, które „malutkie” jest tylko z nazwy 3
fot. Malutkie Resort

Malutkie Resort to doskonała propozycja na rodzinne popołudnie, ale i dłuższy pobyt.

Obok atrakcji dla ducha, nie brakuje tych dla ciała. Na wszystkich czeka więc restauracja, pizzeria, dwie kawiarnie, rzemieślnicza lodziarnia i cocktail bar.  

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.malutkie.com.
ZS