Jest ważna wygrana piłkarzy Skry Częstochowa

W drugiej kolejce Fortuna 1 Ligi Skra Częstochowa wygrała z Chojniczanką Chojnice 2:0. Bramki zdobyli Filip Kozłowski i Damian Hilbrycht.

Piłkarze Skry od początku sezonu prezentują bardzo dobrą formę. W pierwszej kolejce zremisowali w Chorzowie na bardzo trudnym terenie z Ruchem 0:0. Teraz w Bełchatowie pokonali Chojniczankę 2:0 i po dwóch kolejkach mają 4 punkty.

Mecz z Chojniczanką ułożył się bardzo dobrze dla gospodarzy. W Bełchatowie pierwszy gol padł już w 4. minucie spotkania. Zdobył go Filip Kozłowski. Również druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Skry. W 49. minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Wynik później się nie zmienił i Skra wygrała 2:0.

AK, fot: Skra Częstochowa

Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kozłowski (3.), 2:0 Hilbrycht (49.)

Skra: Bursztyn – Szymański, Mesjasz, Brusiło, Niedbała (76. Burman), Sajdak, Baranowicz, Lukoszek (87. Winiarczyk), Hilbrycht (76. Pyrdoł), Babiarz (87. Olejnik), Kozłowski (80. Ropski).