Jest 7. zwycięstwo Exact Systems Hemarpol w Plus Lidze! Mecz trwał prawie 3 godziny…

Po zaciętym i trwającym 2 godziny i 53 minuty spotkaniu siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa pokonali GKS Katowice i cieszyli się z 7 zwycięstwa w sezonie w Plus Lidze!

Środowe spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. Exact Systems Hemarpol wygrał inauguracyjną partię 25:21. Kiedy po dwóch setach było 2:0 dla gospodarzy około 1000 kibiców liczyło na pewne zwycięstwo Exact Systems Hemarpol 3:0.

Tymczasem siatkarze z Katowic wzięli się do odrabiania strat. Wygrali trzecią i czwarta partię tym samym doprowadzając do tie-breaka.

W 5. secie kibice gospodarze przegrywali już 8:10 i 8:12. Potrafili jednak zbliżyć się na 12:13, a w końcówce po grze na przewagi wygrać 16:14 i rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść…

Tym samy częstochowianie cieszyli się z 7 zwycięstwa w sezonie…

MR-K, fot: AK

Exact Systems Hemarpol Częstochowa – GKS Katowice 3:2 (25:21, 25:19, 22:25, 21:25, 16:14)

Exact Systems Hemarpol: Kowalski, Sobański, Hain, Dulski, Kogut, Janus, Jaskuła (libero) – Espeland, Borkowski, Bouguerra.

Partnerami relacji sportowych są:

DMK Invest materialy budowlane Konopiska

Targi budowlane wyposażenia wnętrz i nieruchomości

Jest 7. zwycięstwo Exact Systems Hemarpol w Plus Lidze! Mecz trwał prawie 3 godziny... 2