Exact Systems Norwid z trenerem Leszkiem Hudziakiem wygrał z Olimpią Sulęcin

Siatkarze Exact Systems Norwid odnieśli 4 zwycięstwo w Tauron 1 Lidze. W HSC po zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonali Olimpię Sulęcin 3:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy wygrali inauguracyjną partię 25:23. W drugim secie dość łatwo wygrali gospodarze, którzy po raz pierwszy w tym sezonie byli prowadzeni przez trenera Leszka Hudziaka. Hudziak zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Piotra Gruszkę.

W trzecim secie górą znowu byli goście, a w czwartej partii z łatwością wygrali częstochowianie. W tie-breaku trwała emocjonująca walka, którą wygrali częstochowianie 16:14 i mecz 3:2. Dzięki temu mogli cieszyć się z 4 zwycięstwa w sezonie…

Siatkarze Exact Systems Norwid po 7 rozegranych meczach mają na koncie 12 punktów i zajmują 7. miejsce w tabeli.

Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin 3:2 (23:25, 25:17, 22:25, 25:15, 16:14)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Sobański, Graham, Kryński, Kogut, Schmidt, Takahashi (libero) – Borkowski, Popiela, Gibek, Sługocki.