Juniorzy Bocar Włókniarz wicemistrzami Polski w parach

Bocar Włókniarz Częstochowa wywalczył wicemistrzostwo i srebrne medale w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych

Finał MMPPK odbył się na torze w Rybniku. Częstochowscy juniorzy mieli nawet szansę na złoty medale, ale ostatecznie skończyło się bardzo dobrym drugim miejscem i srebrnymi medalami MMPPK.

W zespole Bocar Włókniarz jeździli Jakub Miśkowiak i Mateusz Świdnicki. Rezerwowym był Bartłomiej Kowalski. Miśkowiak w 6 biegach wywalczył 11 punktów, a Świdnicki 13.

Złote medale i mistrzostwo wywalczyli młodzieżowcy z Zielonej Góry (26 punktów), a na najniższym stopniu podium stanęli juniorzy ze Stali Gorzów (21 punktów).

Pozostałe miejsca zajęli: 4. TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (17), 5. ROW Rybnik (14), 6. Motor Lublin (14), 7. GKM Grudziądz (10).