fbpx

„Wieczorek pożegnalny” przeniesiony. Zobaczymy go w Częstochowie 26 czerwca

Ze względów niezależnych od organizatorów spektakl „Wieczorek pożegnalny” nie odbędzie się 20 marca. Termin przeniesiono na 26 czerwca. Bilety zachowują ważność.

Francuską komedię (w tłumaczeniu Witolda Stefaniaka) w reżyserii Tomasza Dutkiewicza zapowiadaliśmy już na łamach „Gazety Regionalnej”. „Wieczorek pożegnalny” to opowieść o tym, co zrobić, kiedy chcemy się pozbyć jednego z niewygodnych przyjaciół. Możliwości są różne. Zablokować jego numer, skasować z Facebooka? A może… zaprosić go na wystawną kolację?

"Wieczorek pożegnalny" przeniesiony. Zobaczymy go w Częstochowie 26 czerwca 2
„Wieczorek pożegnalny” (fot. Adria Art)

-To miało być piękne zakończenie długiej przyjaźni. Zamiast tego wyszła towarzyska katastrofa. Pyszne jedzenie, dobra muzyka i najlepsze wino – oto przepis na udane spotkanie. Problem w tym, że Pierre i Clotilde zaprosili swojego przyjaciela nie po to, by z nim świętować, ale by zerwać z nim znajomość. Gdyby tylko wiedział, że to ostatni wieczór w ich domu… Co się stanie, kiedy intryga wyjdzie na jaw? Komu pierwszemu puszczą nerwy? Czy to faktycznie koniec przyjaźni? Tyle pytań! I tylko jedno jest pewne – ten wieczór będzie inny niż wszystkie – zapowiada Impresariat Adria Art, który sprowadza ten tytuł do Częstochowy.

Pierwotnie spektakl zaplanowano na 20 marca. Niestety, z przyczyn niezależnych od organizatorów termin został zmieniony. „Wieczorek pożegnalny” zobaczymy 26 czerwca w Filharmonii Częstochowskiej. Bilety zachowują ważność. Szczegóły TUTAJ.

red.