fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaW woj. opolskim też chcą pomóc Rayyanowi z Częstochowy!

W woj. opolskim też chcą pomóc Rayyanowi z Częstochowy!

W niedzielę 18 października na placu kościelnym w Żędowicach w woj. opolskim odbędzie „Charytatywny kiermasz ciast”. Celem jest zebranie środków na operację nóżki dla Rayyana Szczepaniaka z Częstochowy.

Niedawno (11 października) nasza redakcja pisała o odcinku programu „Jaka to melodia?”, dzięki któremu blisko 15 tys. zł przekazano na zbiórkę na rzecz Rayyana Szczepanika z Częstochowy. Chłopiec potrzebuje operacji kręgosłupa i nóżki w Paley Institute w USA.

Koszt operacji wynosi niemal milion złotych. Zbiórka na ten cel prowadzona jest od czerwca 2018 r. na portalu siepomaga.pl. Dotychczas udało się zebrać blisko 350 tys. zł. Niestety, czas płynie nieubłaganie, brakuje ponad 540 tys. zł, a zbiórka zakończy się 5 listopada.

Charytatywny Kiermasz Ciast
Charytatywny Kiermasz Ciast (mat. organizatorów)

Z pomocą częstochowianinowi nie ustaje facebookowa „Gwardia walczy dla Rayyana”. Kolejnym pomysłem jest zaś „Charytatywny kiermasz ciast”, który odbędzie się w niedzielę 18 października na placu kościelnym w Żędowicach w woj. opolskim (gm. Zawadzkie). Organizatorzy zapraszają po każdej mszy św. od godz. 15.30 do wyczerpania słodkich zapasów. Kto nie może przyłączyć się osobiście do wydarzenia, może przekazać datek za pośrednictwem strony www.siepomaga/pl/ostatni-ratunek

Redakcja

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV