fbpx

Zawodnicy Darsoft Running Team nadal w dobrej formie. Pobiegli w bełchatowskim Biegu Ulicznym „Piątka szyta na miarę”

W minioną niedzielę odbywał się w Bełchatowie III Bieg Uliczny „Piątka szyta na miarę”. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych reprezentanci Darsoft Running Team – Adrian Pytlarz i Marcin Szafert uzyskali dobre wyniki.

Tym razem jesienna aura nie rozpieszczała uczestników III edycji bełchatowskiego Biegu Ulicznego „Piątka szyta na miarę”. Jednak ani deszcz, ani chłód nie odstraszył biegaczy. Na starcie zameldowało się 131 zawodniczek i zawodników w biegu głównym, a wśród nich skromna reprezentacja częstochowskiego Darsoft Running Team – Adrian Pytlarz i Marcin Szafert. W biegu rodzinnym wystartowało 5 trzyosobowych drużyn. Za organizację wydarzenia odpowiadało Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

Zawodnicy Darsoft Running Team nadal w dobrej formie. Pobiegli w bełchatowskim Biegu Ulicznym „Piątka szyta na miarę” 1

Rywalizacja toczyła się na dystansie 5 kilometrów w Biegu Głównym oraz na trasie o długości 2,5 kilometra w Biegu Towarzyszącym – Rodzinnym. Częstochowscy zawodnicy zaliczyli udane występy, bowiem Adrian Pytlarz zajął 5 miejsce OPEN, a w kategorii M40 zdobył 1 miejsce z czasem 16:49, którym pobił swój życiowy rekord. Marcin Szafert zameldował się na mecie na miejscu 22 OPEN, zaś w kategorii M40 z czasem 19:05 uplasował się na miejscu 5.

red., mat. Darsoft Running Team

Czytaj także: Radomszczański Bieg Morsa. II edycja wystartuje 19 listopada nad zalewem w Zakrzówku Szlacheckim

Zawodnicy Darsoft Running Team nadal w dobrej formie. Pobiegli w bełchatowskim Biegu Ulicznym „Piątka szyta na miarę” 2
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/