fbpx

Radomszczański Bieg Morsa. II edycja wystartuje 19 listopada nad zalewem w Zakrzówku Szlacheckim

Bieg Morsa, czyli zawody idealne dla tych, co biegają i dla tych, co morsują. Amatorzy ekstremalnych przeżyć i niskich temperatur spotkają się w niedzielę, 19 listopada. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 17 listopada.

Nad zbiornikiem wodnym w Zakrzówku Szlacheckim rozegra się Radomszczański Bieg Morsa. Impreza odbędzie się 19 listopada i będzie to jej druga edycja. Uczestnicy będą musieli przebiec trasę na dystansie 5 kilometrów, a w trakcie jej pokonywania wejść 3 razy do wody i zanurzyć się do pasa.  

Zawodnicy wystartują w samo południe na plaży przy zalewie w Zakrzówku Szlacheckim. Klasyfikacje prowadzone będą w kategoriach: open kobiet i open mężczyzn, zaś nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach.

Aby wziąć udział w zawodach należy zapisać się poprzez formularz elektroniczny dostępny na:  

https://dostartu.pl/ii-radomszczanski-bieg-morsa-v7976

Bieg Morsa to wydarzenie nie tylko dla odważnych, ale także dla tych, którzy szukają niezwykłych przeżyć i sposobów na przekraczanie własnych granic. To także doskonała okazja do integracji oraz promocji zdrowego stylu życia.

Zeszłoroczna edycja Radomszczańskiego Biegu Morsów

red., mat. Stowarzyszenie PR Morsświry

Czytaj także: Cudze chwalicie, swego nie znacie. Odkrywanie jurajskiej Gminy Żarki – ciekawy pomysł na wycieczkę szkolną

Radomszczański Bieg Morsa. II edycja wystartuje 19 listopada nad zalewem w Zakrzówku Szlacheckim 13
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/