fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacje"Symfoniczne BIM, BAM, BOM". Teatr Nowy w Częstochowie i Studio Aktorskiego Mała...

„Symfoniczne BIM, BAM, BOM”. Teatr Nowy w Częstochowie i Studio Aktorskiego Mała Rolka łączą siły!

19 listopada rozpocznie się cykl zajęć muzyczno-teatralnych Studia Aktorskiego Mała Rolka i Teatru Nowego w Częstochowie. „Symfoniczne BIM, BAM, BOM” to 30 minutowe spotkanie z muzyką klasyczną i śpiewem operowym na żywo. Przeznaczono je dla dzieci do 2. roku życia.

„Symfoniczne BIM, BAM, BOM” to projekt przeznaczono dla najmłodszych badaczy – słuchaczy – odkrywców, czyli dzieci do 2. roku życia. Przedsięwzięcie wspólnie organizują Teatr Nowy w Częstochowie i Studio Aktorskie Mała Rolka.

-Koncert odbywa się w interakcji muzyków, prowadzącej z maluchami i rodzicami w kameralnej przestrzeni, gdzie dzieci i rodzice siedzą na podłodze. Między nimi odbywają się animacje, tańce i muzykowanie angażujące wyobraźnię i zmysły – czytamy w zapowiedzi.

"Symfoniczne BIM, BAM, BOM". Teatr Nowy w Częstochowie i Studio Aktorskiego Mała Rolka łączą siły! 1
Symfoniczne BIM, BAM, BOM

Zajęcia wspierają integralność sensoryczną dzieci, rozwijają ich zdolności muzyczne, wyobraźnię, pamięć i koncentrację, kształtują język muzyczny. – Po prostu czysta radość połączona z wyrażaniem indywidualnej ekspresji. To świetna rodzinna zabawa bez telefonów i skoncentrowana tylko na dziecku – wyjaśniają pomysłodawcy.

Pierwsze nasze spotkanie pt.  „Jesienne BIM, BAM, BOM odbędzie się 19 listopada o godz. 11.30 w siedzibie Teatru Nowego w Częstochowie (Dom Oczami Brata, ul. Brzezińska 57/59, Błeszno).

Za prowadzenie i śpiew odpowiadać ma Daria Jagodzińska, na wiolonczeli zagra Zofia Kulisiewicz, a na skrzypcach – Tomasz Kulisiewicz. Pomysłodawcą cyklu jest Bartosz Kopeć, a dyrektorem projektu jest Paweł Bilski.

Bilety dla osób dorosłych (opiekunów) wynoszą 35 zł, dzieci wchodzą za darmo. Rezerwacje telefoniczne: 533-947-664, rezerwacje mailowe: biuro@teatrnowy.art
Liczba miejsc ograniczona.

Więcej na: www.teatrnowy.art

red.

Czytaj także: W Częstochowie otwarto Dom Oczami Brata

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie