fbpx
Strona głównaWiadomościStartuje trasa “Kult Akustik 2022”. Na koncert w Częstochowie musimy poczekać do...

Startuje trasa “Kult Akustik 2022”. Na koncert w Częstochowie musimy poczekać do 13 kwietnia

17 marca koncertem w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wystartuje tegoroczna trasa „Kult Akustik”. Na jej mapie znalazła się również Częstochowa. Kult wystąpi w filharmonii 13 kwietnia.

O tegorocznej trasie „Kult Akustik” pisaliśmy już na łamach „Gazety Regionalnej”. Pierwotnie miała ona wystartować w lutym, jednak z przyczyn niezależnych od organizatorów, terminy koncertów uległy zmianie.

Dla częstochowskich fanów grupy Kult najistotniejszy jest fakt, że po raz pierwszy w historii tej trasy obejmuje ona również nasze miasto. Częstochowa znalazła się na liście 12 lokalizacji akustycznego tournée. Koncert planowany na 20 lutego miał być pierwszym występem zespołu Kazika Staszewskiego na scenie Filharmonii Częstochowskiej i pierwszą wizytą w nieco zmienionym składzie. Tu przypomnijmy, że w 2020 r. do ekipy dołączyli bowiem Mariusz Godzina i Konrad Wantrych (pierwszy zastąpił Tomasza Glazika, drugi – Janusza Grudzińskiego).

Startuje trasa “Kult Akustik 2022”. Na koncert w Częstochowie musimy poczekać do 13 kwietnia 1
Koncert zespołu Kult na Festiwalu Czochraj Bobra 2021 (fot. Robert Jodłowski)

Na akustyczne granie musimy zaczekać do 13 kwietnia. Kult zagra o godz. 19.  Bilety kosztują 139 i 159 zł i można je kupić wyłącznie za pośrednictwem strony ticketclub.pl (te zakupione na lutowy termin zachowują ważność).

Sama trasa rozpocznie się już w czwartek, 17 marca o godz. 19 koncertem w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Potem Kult trzykrotnie wystąpi w warszawskiej Stodole – 18, 19 i 26 marca.

Startuje trasa “Kult Akustik 2022”. Na koncert w Częstochowie musimy poczekać do 13 kwietnia 2
„Kult Akustik” (mat. prasowe)

Dwa pierwsze dni kwietnia będą należały do gdańskiego Starego Maneżu, 6 kwietnia grupa odwiedzi Wrocław, a 12 kwietnia – Szczecin. 27 kwietnia akustyczne granie wypełni łódzki Klub Wytwórnia, a pierwszy majowy koncert przypadnie na Poznań.

Trasa „Kult Akustik” obejmie również Bydgoszcz (22 maja), Kraków (29 maja) i Katowice (30 maja). Organizatorem koncertów jest Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej „Stodoła”. Szczegóły: www.stodola.pl.

Zuzanna Suliga

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -