fbpx
Strona głównaWiadomościJuż w piątek w Częstochowie rozpocznie się "Jarmark Wiosenny". Co będzie można...

Już w piątek w Częstochowie rozpocznie się „Jarmark Wiosenny”. Co będzie można na nim kupić?

Trzydniowy „Jarmark Wiosenny” zainaugurowany zostanie 18 marca. Stoiska zagoszczą w III Alei. Jaką ofertę przygotowali wystawcy?

Jarmarkowo zaprasza na kolejną imprezę. W lutym zapraszało częstochowian na „Jarmark św. Walentego”, teraz pora na „Jarmark Wiosenny”. Trzydniowe wydarzenie rozpocznie się w piątek, 18 marca. Stoiska zagoszczą w III Alei. Oferta wystawców jak zawsze – ma być bogata.

Nie zabraknie wyrobów rzemieślniczych i rękodzielniczych, które z pewnością staną się wiosenną ozdobą każdego domu. Wiele dodatków będzie można zakupić z myślą o kwietniowych Świętach Wielkiej Nocy. Warto już dziś o nich pomyśleć!

Już w piątek w Częstochowie rozpocznie się "Jarmark Wiosenny". Co będzie można na nim kupić? 1
„Jarmark Wiosenny”

Oczywiście jarmark nie może odbyć się bez produktów regionalnych. Zwiedzający będą mogli zakupić z pewnością m.in. wędliny, chleby, miody, chałwy, sery z Podhala, nalewki, sery dojrzewające czy piwa kraftowe. Wystawcy nie zapomną także o słodkościach. To one zawsze cieszą się zainteresowaniem najmłodszych. Przewidziano również stoiska tematyczne oraz te, oferujące artykuły prezentowe.

Jarmark to nie tylko okazja do zakupów, ale i do kosztowania smakołyków. Zapewnią je m.in. kramy ze swojskim jadłem.

Jarmark będzie czynny do niedzieli od godz. 11 do 19. Wydarzenie odbywać się będzie zgodnie z reżimem sanitarnym. Szczegóły: www.jarmarkowo.com.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -