fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowski siatkarz Piotr Gruszka wśród gwiazd programu TVN "Power Couple"

Częstochowski siatkarz Piotr Gruszka wśród gwiazd programu TVN „Power Couple”

TVN rozpoczął emisję programu „Power Couple”. Wśród uczestników znalazł się częstochowski siatkarz Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra.

„Power Couple” to jedna z najnowszych propozycji stacji TVN. Emisję programu rozpoczęto w sobotę 20 marca. Show prowadzi Olivier Janiak.

O co chodzi? Siedem par zamieszka w jednej willi. Uczestnicy spędzą ze sobą trzy tygodnie, a ich zmagania widzowie śledzić będą w 10. odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania.

Częstochowski siatkarz Piotr Gruszka wśród gwiazd programu TVN "Power Couple" 1
„Power Couple” (mat. TVN)

-Ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę, tego jeszcze nie było! „Power Couple” to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. W zabawie, to siła związku zwycięskiej pary zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są wstanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości? – promuje swój nowy program TVN.

Wśród uczestników „Power Couple” znalazł się częstochowski siatkarz Piotr Gruszka (przed laty związany z AZS-em) i jego żona Aleksandra.

-Zakochani (…) od ponad 20 lat. Połączyła ich licealna miłość, która przetrwała próbę czasu. Kiedy on jeździł po świecie i spełniał swoje marzenia, grając w siatkówkę, ona nie odstępowała jego boku. Podczas wieloletnich podróży Ola potrafiła stworzyć im dom pełen ciepła i miłości. Małżeństwo ma troje dzieci: Marię Aleksandrę, Juliana i Helenę – opisuje parę TVN.

Częstochowski siatkarz Piotr Gruszka wśród gwiazd programu TVN "Power Couple" 2
Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra – uczestnicy programu „Power Couple” (mat. TVN)

Razem z Gruszkami na udział w programie zgodzili się również: Agata i Piotr Rubikowie, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres, Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili, Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski oraz Agata Wątróbska i Janusz Chabior.

Emisję programu „Power Couple” zaplanowano w każdą sobotę o godz. 20. Kto nie obejrzał pierwszego odcinka, może to zrobić za pośrednictwem strony player.pl.

Więcej o programie można przeczytać na stronie www.tvn.pl oraz Facebooku.

Redakcja

Częstochowianin Przemysław Kossakowski nagrodzony Telekamerą 2021

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV