fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaPolecane"Nie wyrzucaj, oddaj!". Fundacja Chrześcijańska Adullam organizuje zbiórkę odzieży

„Nie wyrzucaj, oddaj!”. Fundacja Chrześcijańska Adullam organizuje zbiórkę odzieży

Fundacja Chrześcijańska Adullam zorganizowała w Częstochowie zbiórkę odzieży. Dary można przynosić do siedziby organizacji przy ul. Krakowskiej 34.

Częstochowska Fundacja Chrześcijańska Adullam zorganizowała zbiórkę odzieży pod hasłem „Nie wyrzucaj, oddaj!”.

-Jako Fundacja, od 28 lat prowadzimy w Częstochowie działalność wspierającą osoby w kryzysie bezdomności. Wiele z działań pojawiło się praktycznie jednocześnie – jak prowadzenie hostelu, stołówki, magazynu odzieży czy świetlicy dla dzieci. Wynika z faktu, że najlepiej pomagać na wielu płaszczyznach.Zapraszamy Was do włączenia się w część naszej pracy – w wyposażenie magazynu odzieży w niezbędne ubrania oraz buty. Zdecydowaną większość osób bezdomnych stanowią mężczyźni (my też głównie do nich kierujemy naszą ofertę pobytu w hostelu i schronisku), dlatego najbardziej zależy nam na ubraniach męskich – informuje na Facebooku organizacja.


Najbardziej potrzebne są ubrania męskie – kurtki jesienne/zimowe, buty zimowe, bluzy i swetry, t-shirty, jeansy, spodnie dresowe, czapki, szaliki, rękawiczki, skarpety, nowa bielizna. Dokładnie taki sam asortyment potrzebny jest dla pań.
Fundacja Chrześcijańska Adullam prosi o przekazywanie ubrań, które sami bylibyśmy w stanie założyć. Muszą być więc wyprane, bez plam, dziur i śladów znacznego zużycia. Przekazane ubrania zyskają drugie życie, a osoby które będą je nosić powinny wyglądać schludnie.

Ubrania przyjmowane są w siedzibie Fundacji przy ul. Krakowskiej 34. Można je przynosić od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 18 oraz w soboty od godz. 8 do 16.
-Wszystkie ubrania przeglądamy i przygotowujemy dla potrzebujących – zaznacza organizator zbiórki.

Więcej informacji o działalności Fundacji Chrześcijańskiej Adullam można znaleźć na stronie www.adullam.pl i na Facebooku – www.facebook.com/fundacjachrzescijanska.

Redakcja

Fundacja Chrześcijańska Adullam chce zapewnić “Radosną Wielkanoc dla każdego”

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -