fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowianin Przemysław Kossakowski nagrodzony Telekamerą 2021

Częstochowianin Przemysław Kossakowski nagrodzony Telekamerą 2021

Za nami Wielka Gala Telekamer Tele Tygodnia. Nagrodą może poszczycić się częstochowianin Przemysław Kossakowski.

Jak już pisaliśmy, w tym roku Tele Tydzień zorganizował 24. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. W tegorocznej edycji można było oddać głos na swoich ulubieńców w dziesięciu kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

Czytelnicy głosowali w takich kategoriach jak: aktor, aktorka, juror, komentator sportowy, nagroda magazynu NETFILM, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, program rozrywkowy, serial, serial fabularno- dokumentalny. Głosy można było oddawać do 11 lutego.

Wśród nominowanych znaleźli się związani z Częstochową Przemysław Kossakowski i Magdalena Cielecka.

On dostrzeżony został w kategorii “Osobowość telewizyjna”. Organizatorzy plebiscytu przedstawili dziennikarza, prezentera i podróżnika, jako osobę, która lubi wyzwania. Testuje granice własnej wytrzymałości i przełamuje tabu. Doceniono jego program „Down the road. Zespół w trasie”. Ona miała szansę na statuetkę dla najlepszej aktorki. -Świetna w rolach odważnych kobiet. Każdą graną przez siebie postać wyposaża w swoją charyzmę i siłę. Bezkompromisowa i niepokorna jako mecenas z serialu „Chyłka” – opisywali artystkę twórcy Telekamer.

Finałowa gala Telekamer 2021 odbyła się 10 marca. Transmitował ją TV Puls. Częstochowa może się pochwalić jedną z dwóch możliwych statuetek. Otrzymał ją Przemysław Kossakowski. Razem z częstochowianinem o statuetkę walczyli zaś Rafał Brzozowski, Katarzyna Dowbor, Karolina Gilon, Ida Nowakowska oraz Marcin Prokop.

Z kolei, choć serialowa rola Chyłki zasługiwała na nagrodę, statuetka trafiła w ręce znanej z “Przyjaciółek” Małgorzaty Sochy. Oprócz niej i Cieleckiej, na Telekamerę miały również szansę Weronika Humaj, Anna Karczmarczyk i Agnieszka Sienkiewicz.

Częstochowianin Przemysław Kossakowski nagrodzony Telekamerą 2021 1
Telekamery 2021 (mat. Facebook)

Powtórkę gali można będzie obejrzeć w TV Puls w piątek 12 marca o godz. 22. Więcej na ten temat można przeczytać na: www.facebook.com/teletydzien/

A. Kostyra

Przeczytaj także: Częstochowianka Natalia Gryglewska nową Miss Polonia 2020

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here