fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaPierwsza "Garażówka" już w niedzielę, 3 kwietnia w Galerii Jurajskiej

Pierwsza “Garażówka” już w niedzielę, 3 kwietnia w Galerii Jurajskiej

Takiego wydarzenia w Częstochowie dotąd nie było. Już w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia, w Galerii Jurajskiej odbędzie się wyprzedaż garażowa. Sprzedawcami podczas “Garażówki” będą mieszkańcy regionu.   

Tak, jak zapowiadaliśmy już w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia, Galeria Jurajska organizuje pierwszą w swojej historii „Garażówkę”.  Organizatorzy zapowiadają, że będzie to prawdziwa gratka dla fanów vintage, staroci i antyków, osób poszukujących współczesnych rzeczy z drugiej ręki, ale także wszelkiego rodzaju kolekcjonerów polujących na skarby. Na wyprzedaży garażowej można bowiem kupić niezwykłe, często unikalne przedmioty np. ubrania lub ceramikę, za niewielki ułamek ich wartości.   

Według zapowiedzi swój udział zgłosiło 60 sprzedawców z regionu. Co będzie można kupić na wyprzedaży garażowej? Lista jest długa. – Wyprzedaż garażowa to impreza dla mieszkańców Częstochowy i okolic – naszych sąsiadów. Tutaj nie znajdziemy profesjonalnych sprzedawców antyków czy staroci, którzy zwykle pojawiają się na giełdach i jarmarkach, ale osoby, które postanowiły pozbyć się nadmiaru rzeczy ze swojej kolekcji lub z mieszkania, piwnicy, strychu czy garażu – mówi Violeta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Niedzielna wyprzedaża zainauguruje cykl tego typu imprez. – Aż do czerwca „garażówki” będziemy organizować co miesiąc i zawsze w pierwszą niedzielę. Liczymy na to, że idea wydarzenia się spodoba i zostanie ono z nami na dłużej. Tym bardziej, że w regionie nie brakuje ani chętnych do sprzedaży, ani fanów vintage – dodaje Dziubin-Łuszczyk.    

Wyprzedaż garażowa odbywa się we wnętrzu Galerii Jurajskiej w godz. od 12 do 16. Wstęp jest wolny.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -