fbpx
Strona głównaZdrowiePrzychodnia Medar zachęca: zadbaj o szczupłą sylwetkę z urządzeniem WONDER®BODY

Przychodnia Medar zachęca: zadbaj o szczupłą sylwetkę z urządzeniem WONDER®BODY

Nowoczesne urządzenie WONDER®BODY to rozwiązanie dla tych, którzy chcą bezpiecznie i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, które przybyły wraz z zimą. Innowacyjne zabiegi ma w swojej ofercie Przychodnia Medar przy ul. Wieluńskiej.

Wraz z przyjściem wiosny pojawia się impuls do tego, by zadbać o szczupłą sylwetkę. Ubrania zmieniamy na lżejsze, odsłaniające więcej niż zimowe kurtki. Plany zawsze są ambitne, ale ich realizacja bywa… problematyczna. Jest jednak możliwość, by uzyskać wymarzoną sylwetkę bez wysiłku i z przyjemnością. Zapewnia ją urządzenie [email protected] To światowa nowość i innowacja, po którą sięgają tylko najbardziej profesjonalne gabinety beauty. [email protected] to jedyny system do kompleksowego modelowania sylwetki.

Przychodnia Medar zachęca: zadbaj o szczupłą sylwetkę z urządzeniem WONDER®BODY 1
fot. Medar

Skutecznie i szybko!

Zabieg ten jest nie tylko nieinwazyjny, ale także nie podgrzewa tkanki termicznie. W efekcie jest całkowicie bezpieczny (co potwierdzają najwyższe standardy i normy jakości). Innowacja WONDER®BODY skutecznie odchudza, ujędrnia i modeluje ciało. Dzięki niej można wyrzeźbić całe ciało bez wykonywania ćwiczeń fizycznych. A to wszystko w niezwykle skuteczny i szybki sposób.

[email protected] stanowi rozwiązanie powszechnego problemu cywilizacyjnego: zwiększonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszonej aktywności i siły mięśni.

Jak działa [email protected]? Dzięki stymulowanej pracy mięśni następuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpieszenie metabolizmu. Impulsowo aktywowane są skurcze znacznie skuteczniejsze niż podczas ćwiczeń fizycznych. Efekt intensywnych bodźców jest oczywisty, widoczny i odczuwalny już podczas zabiegu. Energia przechowywana w tkance tłuszczowej jest spalana w procesie wzmacniania mięśni.

Przychodnia Medar zachęca: zadbaj o szczupłą sylwetkę z urządzeniem WONDER®BODY 2
fot. Medar

36 000 ćwiczeń w 25 minut

Jeden zabieg to aż 36 000 ćwiczeń mięśni w 25 minut. Efekt odpowiada trzem godzinom spędzonym na siłowni! Najsilniejsza na świecie technologia HIEMS głęboko oddziałuje na mięśnie szybko kurczliwe i wolno kurczliwe. Powoduje pobudzenie metabolizmu, spalając nawet do 1 500 kcal w ciągu 72 godzin po zabiegu! Ćwiczenia wzmacniają mięśnie, jednocześnie intensywnie spalając tłuszcz.

Indywidualnie dopasowany zabieg daje więcej możliwości i spełnia personalne oczekiwania Klientów. Intensywność zabiegu adekwatna jest do potrzeb, skąd atuty [email protected] docenią zarówno osoby nieaktywne, jak i wysportowane. W zależności od specjalizacji estetycznej, sportowej lub rehabilitacyjnej, WONDER®BODY pozwala ustalić najlepsze parametry, regulując częstotliwość, głębokość, intensywność, moc, czas skurczu i relaksacji.

Promocja wiosenna trwa do 31 maja 2022 roku! Za jedno wejście należy zapłacić 100 zł, a za dziesięć zabiegów 800 zł.

Urządzenie – WONDER®BODY jest dostępne w Przychodni Medar w ramach oferty komercyjnej. By odkryć jego możliwości, warto skontaktować się osobiście pod numerem tel. 506 323 143. Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.przychodnia-medar.pl.

red.

Czytaj także: Medar – nowinki technologiczne, które służą zdrowiu i dobru pacjenta

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -