Piłkarze Rakowa Częstochowa w niedzielnym meczu PKO BP Ekstraklasy pokonali wicelidera Legię Warszawa 4:0. Gole na wagę 3 punktów zdobyli Hiszpan Ivi Lopez z
„Pląsanie na Bieganie”. Do wspólnej zabawy zaprasza Stowarzyszenie Yava
„Pląsanie na Bieganie” to najnowsza propozycja przygotowana przez Stowarzyszenie Yava. W ramach wtorkowej akcji nie braknie pokazów tańca, zajęć plastycznych oraz atrakcji dla dzieci
„Wielka wyprawa na drugi koniec miasta”, czyli mała lekcja życzliwości Teatru Nowego w Częstochowie [PRAPREMIERA]
W piątek, 16 września odbędzie się prapremiera najnowszego spektaklu Teatru Nowego w Częstochowie. To „Wielka wyprawa na drugi koniec miasta” na podstawie tekstu Szymona
9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci w Częstochowie. Start już 24 września
W sobotę, 24 września w częstochowskim Kinie OKF Iluzja (Al. NMP 64) wystartuje 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci. W sumie najmłodsi kinomani będą
Izabela Kita „W bielach, szarościach i błękitach”. Nowa wystawa w Konduktorowni
Na przełomie 2021 i 2022 r. malarstwo Izabeli Kity gościło w Miejskiej Galerii Sztuki. Było „Bardzo ciepło, choć grudniowo”. Teraz wraz z obrazami artystki
Skra Częstochowa przegrała w Bełchatowie z Arką Gdynia
Nie udał się piłkarzom Skry Częstochowa mecz z faworyzowaną Arką Gdynia. Częstochowianie przegrali w Bełchatowie z Arką Gdynia 1:2. Przed meczem obydwie drużyny dzieliły
Sławomir Drabik nie pracuje już we Włókniarzu. Oświadczenie zarządu Włókniarza Częstochowa na temat współpracy ze Sławomirem Drabikiem
W ostatnich dniach Sławomir Drabik przestał być pracownikiem Włókniarza Częstochowa. Poniżej prezentujemy Oświadczenie zarządu Włókniarza Częstochowa na temat współpracy ze Sławomirem Drabikiem. „Szanowni Państwo,
Włókniarz jedzie do Torunia walczyć o brązowy medal PGE Ekstraligi
Żużlowcy zielona-energia.com Włókniarz po półfinałowej porażce w play off z Moje Bermudy Stalą Gorzów muszą skoncentrować się teraz na pojedynkach z Apatorem Toruń o
W lublinieckim Miejskim Domu Kultury otwarto wystawę malarstwa Tomasza Lubaszki
W niedzielę, 4 września w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbył się wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Lubaszki. To pierwsza wystawa znakomitego artysty w
„Goło i wesoło” w Częstochowie. Mamy dwa podwójne zaproszenia na ten teatralny hit [KONKURS]
24 września Impresariat Adria Art zaprasza częstochowskich widzów na teatralny przebój „Goło i wesoło”. Zobaczymy go na scenie filharmonii o godz. 16 i 20.



![„Wielka wyprawa na drugi koniec miasta”, czyli mała lekcja życzliwości Teatru Nowego w Częstochowie [PRAPREMIERA] 3](https://gazetaregionalna.com/wp-content/uploads/2022/09/Fot.-Fotodzula-2-scaled.jpg)






!["Goło i wesoło" w Częstochowie. Mamy dwa podwójne zaproszenia na ten teatralny hit [KONKURS] 10](https://gazetaregionalna.com/wp-content/uploads/2022/09/golo-i-wesolo_dee_8-scaled.jpg)