4 września w Mokrej już po raz czwarty razem z Fundacją Jest Lepiej został zorganizowany Bieg Pamięci Bitwy pod Mokrą. Była piękna pogoda, emocje
Oddział neurologiczny i udarowy w szpitalu na Tysiącleciu zostanie przeniesiony
W ostatnim czasie pojawiła się informacja o likwidacji oddziału neurologicznego i udarowego w szpitalu przy ul. PCK. Jednak, zdaniem rzecznika, nie chodzi o likwidację,
Myszków – 25 lat współpracy z Koprivnice
Współpraca Myszkowa z czeską Koprivnice trwa już ćwierć wieku. 24 sierpnia 1997 r. ówcześni burmistrzowie Myszkowa Zygmunt Ratman oraz Koprivnice Josel Jaluvka podpisali w
Kłobuck – Zderzenie BMW i ciągnika rolniczego
Kłobuccy kryminalni wyjaśniają szczegółowo przyczyny oraz okoliczności wypadku drogowego z udziałem bmw i ciągnika rolniczego, do którego doszło w sobotę 17 września na drodze
Policja apeluje o rozsądek na przejeździe kolejowym w Blachowni
Wjeżdżając na przejazd kolejowy na czerwonym świetle lub przy opuszczonych zaporach kierowcy narażają się nie tylko na wysoki mandat karny, ale przede wszystkim na
15 października odbędzie się Bieg Godzinny – trwają zapisy
Do 14 października można się zgłaszać do corocznego Biegu Godzinnego, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani. Celem
Wyjątkowy koncert w Gaude Mater. Kolejna odsłona JAZZtochowy.
Już dziś o godz. 19 w OPK Gaude Mater koncert kwartetu „Labirynt”. Na scenie wystąpią m.in. Tom Bergeron -saksofonista grający z Ellą Fitzgerald i
Norwid Częstochowa zorganizował 4. Memoriał im. Janusza Sikorskiego
Cztery młodzieżowe drużyny zagrały w weekend w Memoriale im. Janusza Sikorskiego. Wygrali siatkarze Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel. W turnieju zagrali siatkarze: Akademii Talentów Jastrzębski
Sklep rowerowy z Częstochowy fabrykarowerow.com z nagrodą ONZ
Nie lada zaszczyt spotkał właściciela sklepu fabrykarowerow.com Wojciecha Kluka. W USA odebrał nagrodę ONZ za „Najbardziej przyjazne miejsce rowerzystom na Świecie”. Firma jest sponsorem
I Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym
17 września w Parzymiechach odbyły się I Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym. Mistrzostwa otworzył, wraz z przedstawicielami Urzędu Gminy Lipie, przewodniczący










