fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneDzień Dziecka w Filharmonii Częstochowskiej. Zabrzmią "Najpiękniejsze piosenki z bajek"

Dzień Dziecka w Filharmonii Częstochowskiej. Zabrzmią „Najpiękniejsze piosenki z bajek”

Filharmonia Częstochowska nie zapomina o najmłodszych melomanach. 1 czerwca, czyli w Dniu Dziecka zaprasza ich na koncert „Najpiękniejsze piosenki z bajek”.

We wtorek, 1 czerwca sala koncertowa Filharmonii Częstochowskiej należeć będzie do najmłodszych melomanów. O godz. 19 rozpocznie się tam koncert zatytułowany „Najpiękniejsze piosenki z bajek”.

-Niezapomniane i doskonale znane nie tylko dzieciom bajkowe piosenki z małego i dużego ekranu wykonają: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka oraz młoda wokalistka, uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych, w tym The Voice of Poland, Aga Smoleń. Wspomagać ją będzie tercet chórzystek z Chóru Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum – zapowiada Agnieszka Małasiewicz z impresariatu filharmonii.

Dzień Dziecka w Filharmonii Częstochowskiej. Zabrzmią "Najpiękniejsze piosenki z bajek" 1
„Najpiękniejsze piosenki z bajek” (mat. Filharmonii Częstochowskiej)

Bilety normalne kosztują 40 zł, ulgowe – 35 zł, a dla słuchaczy UTW – 20 zł. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, więc większość miejsc jest już sprzedana, o pozostałe można pytać w kasie instytucji. Sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem strony bilety.filharmonia.com.pl.

Podczas koncertów organizowanych w Filharmonii Częstochowskiej obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Szczegóły dostępne na: www.filharmonia.com.pl.

ZS

Czytaj także: Dzień Dziecka w częstochowskim teatrze. Na scenie “Trzy Świnki”

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -