fbpx
Strona głównaEkologiaLubliniec zaprasza na 2 Rodzinny Piknik Ekologiczny

Lubliniec zaprasza na 2 Rodzinny Piknik Ekologiczny

Już 13 maja, w Lublińcu odbędzie się 2 Rodzinny Piknik Ekologiczny.

Miasto Lubliniec zaprasza wszystkich mieszkańców na 2 Rodzinny Piknik Ekologiczny, który odbędzie się 13 maja, w godz. 11.00-16.00 na Bulwarze Europejskim.

Zaplanowano szereg atrakcji, adresowanych szczególnie dla dzieci i młodzieży. Odbędą się ekologiczne warsztaty i zabawy pod hasłem „Walka o czyste powietrze”, będzie można wykonać naczynia z gliny, nauczyć się pisania gęsim piórem i tworzenia Eko-biżuterii, czy Eko-doniczek. Lubiteka (Biblioteka Miejska w Lublińcu) zadba o to, by na rękodzielniczych warsztatach odnaleźli się zarówno najmłodsi goście pikniku, jak i Ci nieco starsi. Podczas imprezy odbędą się również warsztaty Eko-kodowania, w których mogą wziąć udział nawet czteroletnie dzieciaki.

Zaplanowano konkursy z nagrodami, sceną zawładną grupy przedszkolne, które zaprezentują wokalne popisy. Podczas pikniku będzie okazja, by na przy specjalnie przygotowanych stoiskach porozmawiać o ekologicznych rozwiązaniach dla domu, dowiedzieć się jak zadbać o czyste powietrze i dlaczego picie wody z kranu jest dobrym rozwiązaniem.

Zarówno wstęp na piknik jak i udział w przygotowanych atrakcjach, są darmowe.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV