fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka„Z akwarelą wśród zwierząt” w częstochowskim OPK "Gaude Mater"

„Z akwarelą wśród zwierząt” w częstochowskim OPK „Gaude Mater”

W sobotę, 6 maja Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa „Z akwarelą wśród zwierząt” autorstwa Natalii Talarek – Oswald.

Natalia Talarek-Oswald urodziła się w 1983 roku w Mielcu, dziś mieszka i pracuje w Częstochowie. Jest absolwentką Wydziału Malarstwa i Grafiki ASP w Łodzi. Zajmuje się ilustracją, malarstwem i grafiką. Współpracowała z Wydawnictwem Wilga oraz Akapit Press. Ukończyła kurs ilustracji książkowej w „ Accademia Drosselmeier- scuola per librai e giocatolai e centro studi letteratura per ragazzi” w Bolonii.

Jest również pedagogiem i instruktorem terapii zajęciowej. Prowadzi pracownię plastyczną dla dzieci i młodzieży Tęczówka Studio w Częstochowie. Współpracowała z wieloma instytucjami kultury jak Łazienki Królewskie, Wrocławski Dom Literatury, Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, Miejską Galerią Sztuki oraz Biblioteką Miejską w Częstochowie. Uczestniczyła w licznych wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Prywatnie jest mamą małego Radka „Niedźwiadka”.

„Z akwarelą wśród zwierząt” w częstochowskim OPK "Gaude Mater" 1
„Z akwarelą wśród zwierząt”

Teraz zaprezentuje swoją twórczość na wystawie w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” (ul. Dąbrowskiego 1). Ekspozycję zatytułowano „Z akwarelą wśród zwierząt”. Początek o godz. 17. Wstęp wolny. Szczegóły: gaudemater.pl.

red., mat. OPK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV