fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaKultura i rozrywkaBibliotekaKolejna edycja „Książkowania” już niebawem

Kolejna edycja „Książkowania” już niebawem

Giełda starych i nowych książek pod hasłem „Książkowanie” odbędzie się 4 czerwca w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej.

Druga edycja „Książkowania”odbędzie się już 4 czerwca. Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów czytelnictwa, hobbystów i zbieraczy unikatowych egzemplarzy. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej, w godzinach 10.00 – 13.00.

Giełda starych i nowych książek jest znakomitą okazją do powiększenia swojego księgozbioru, a także zaprezentowania prywatnej kolekcji i wyjątkowych egzemplarzy. Książki będzie można kupować, wymieniać, a także- dużo o nich rozmawiać.

Swoje publikacje zaprezentuje Wydawnictwo Politechniki Częstochowskiej oraz Ośrodek Informacji Patentowej Politechniki Częstochowskiej.

Tego dnia, dodatkową atrakcją będą warsztaty nt: „Edukacja przez szachy – nauka królewskiej gry w szachy”, które poprowadzi instruktor PZSzach Aleksander Dydel. Podczas warsztatów, uczestnicy nauczą się m.in. logicznego myślenia i elementów planowania strategicznego.

Spotkanie odbędzie się w godz. 13.30-15.00, czyli tuż po zakończeniu „Książkowania”.

Fani czytelnictwa już dziś mogą zapisać to wydarzenie w swoich kalendarzach. Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej otworzy się dla wszystkich książkowych maniaków (nie tylko studentów), w niedzielę – 4 czerwca.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -