fbpx
Strona głównaWiadomościJakie filmy Kino "Iluzja" proponuje częstochowskim widzom 18 i 19 marca?

Jakie filmy Kino “Iluzja” proponuje częstochowskim widzom 18 i 19 marca?

Kinomani znów muszą liczyć się z zawieszeniem działalności instytucji. Na ostatnie, stacjonarne seanse Kino Studyjne “Iluzja” zaprosi ich 19 marca.

Od 20 marca, zgodnie z decyzją rządu, wszystkie instytucje kultury będą zmuszone zawiesić działalność (szczegóły TUTAJ). W praktyce oznacza to, że co najmniej do 9 kwietnia, nie możemy liczyć na seanse stacjonarne. Widzów nie zaprosi w tym czasie także Kino Studyjne “Iluzja” (Al. NMP 64). Ostatnie, przed kolejnym zamknięciem, pokazy filmowe zorganizuje ono 18 i 19 marca.

Jakie filmy zobaczymy?

W czwartek, 18 marca o godz. 16.15 zaprezentowana zostanie głośna produkcja “Obiecująca. Młoda. Kobieta”, w której kreację stworzyła Carey Mulligan. Obraz wyróżniono pięcioma nominacjami do Oscarów. O godz. 18.45 na ekranie pojawi się komediodramat w reżyserii Tomasza Jurkiewicz “Każdy ma swoje lato”. A na finał – o godz. 20.30 – „Amonit”, melodramat wyreżyserowany przez Francis Lee, w którym główne role grają Kate Winslet i Saoirse Ronan.

Piątkowe seanse, o godz. 13.30, zainauguruje amerykański obraz „Sound of Metal”. Jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser głośnego „Blue Valentine”. Ten sam tytuł będzie prezentowany także o godz. 20.30 (jednak na ten seans bilety są już wyprzedane).

O godz. 16 “Iluzja” powtórzy “Amonit”, a o godz. 16.30 po raz pierwszy (i ostatni przez lockdownem) wyświetl „Niepamięć”. To współczesna i jednocześnie umieszczona poza czasem opowieść, która przenosi widzów do Aten, gdzie panuje epidemia amnezji.

Bilety kosztują 15 zł (ulgowe) oraz 17 zł (normalne). Szczegóły: www.okf.czest.pl.

Redakcja

Teatr im. Mickiewicza zaprosi widzów także w piątek. Ma dla nich “Cudowną terapię”!

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here