fbpx
Strona głównaPolecaneTeatr im. Mickiewicza zaprosi widzów także w piątek. Ma dla nich "Cudowną...

Teatr im. Mickiewicza zaprosi widzów także w piątek. Ma dla nich “Cudowną terapię”!

W związku z nowymi obostrzeniami, Teatr im. Mickiewicza od 20 marca znów zawiesi działalność. Na przetrwanie proponuje widzom jeszcze “Cudowną terapię”. Spektakl grany będzie w piątek 19 marca.

-Sytuacja jest wyjątkowa, dlatego mamy wyjątkową propozycję. Spontanicznie uruchamiamy SPRZEDAŻ ON-LINE (Przelewy 24) na dwa spektakle „CUDOWNEJ TERAPII”- poinformował w czwartek Teatr im. Mickiewicza.

W związku z ogłoszonymi w środę obostrzeniami (piszemy o nich TUTAJ), od 20 marca teatry i inne instytucje kultury, muszą zawiesić swoją działalność. Tym samym większość repertuarowych planów częstochowskiej instytucji została odwołana.

Teatr im. Mickiewicza zaprosi widzów także w piątek. Ma dla nich "Cudowną terapię"! 1
Spektakl “Cudowna terapia” (fot. Piotr Dłubak/Teatr im. Mickiewicza)

W tym także zaplanowane na koniec miesiąca pokazy spektaklu “Cudowna terapia” w reżyserii Tomasza Mana. Tytuł to bardzo przez widzów oczekiwany, bo jego premiera miała miejsce zaledwie w lutym.

Dla tych widzów, którzy wyczekiwali “Cudownej terapii”, pojawiła się szansa na ostatnie – przez ponownym zamknięciem – spotkanie z tym przedstawieniem.

Teatr pokaże go w piątek 19 marca o godz. 17 i 19.30. Sprzedaż biletów prowadzona jest online. Na wcześniejszy spektakl można je kupić za pośrednictwem strony – www.teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,2220, a na ten wieczorny – www.teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,2221.

Na scenie Teatru im. Mickiewicza wystąpią Teresa Dzielska, Adam Hutyra i Marek Ślosarski.

Z kolei dzisiaj o godz. 18 (tj. 18 marca) częstochowska instytucja zaprasza widzów na spektakl “Fałsz” w reżyserii André Hübnera-Ochodlo (zapowiadamy go TUTAJ).

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here