fbpx
Strona głównaPolecaneGaleria Jurajska ma pomysł na spalenie pandemicznych kilogramów. To "Aktywne piątki"

Galeria Jurajska ma pomysł na spalenie pandemicznych kilogramów. To “Aktywne piątki”

Galeria Jurajska wspólnie z fitness clubem Calypso organizuje „Aktywne piątki”. To plenerowe i bezpłatne warsztaty i zajęcia dotycząc tego, jak zadbać o swoje zdrowie.

W piątek, 2 lipca startują “Aktywne Piątki” z Calypso. To pomysł Galerii Jurajskiej ma to, by mieszkańcy Częstochowy i regionu mogli zrzucić pandemiczne kilogramy i szybciej wrócić do formy.

Zgodnie z nazwą zajęcia będą się odbywały co piątek. Będą plenerowe i bezpłatne. -Pokażemy, jak zadbać o swoje zdrowie i jak wrócić do aktywności oraz jak zorganizować sobie zabawę – zapowiada Galeria Jurajska.

Wszystko to pod okiem profesjonalnych trenerów, z którymi trenować będą rodzice oraz animatorów, którzy w tym czasie opiekować się będą dziećmi, zapewniając im zabawę.

W lipcu przewidziano pięć spotkań. Każde spotkanie będzie miało temat przewodni, który przybliży uczestnikom inną aktywność. Warsztaty będą otwarte dla każdego. Odbywać się będą zawsze od godz. 18 do 19.30 na Bulwarach Jurajskich (tereny zielone przy galerii nad Wartą).

Najpierw będzie trening funkcyjny!

Akcję rozpocznie trening funkcjonalny. W programie aktywności dla dzieci znajdą się natomiast zajęcia ruchowo-integracyjne, ćwiczenia z układem choreograficznym, zabawy z tunelami integracyjnymi, rzut do celu oraz… wyścigi w workach.

Z kolei na 9 lipca przewidziano zajęcia, w czasie których zadbacie o zdrowie swojego kręgosłupa. W tym samym czasie najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach cyrkowych, z chustą klanzy, czy w zabawach podwórkowych.

16 lipca zorganizowane zostaną zaś warsztaty wzmacniające ciało Calypso Body Workout. Najmłodsi za to będą mogli wziąć udział w zabawach podwórkowych, a także w zajęciach plastycznych (malowanie kredą na asfalcie, malowanie buzi). Nie zabraknie także rzutu do celu i zabaw piłką.

Na 23 lipca zaplanowano za jogę na trawie. W tym samym czasie dzieci będą mogły wziąć udział w balonowym show i zabawie z balonami, a także bawić się na balonowym torze przeszkód. Ponadto czekać na nie będzie choćby balonowe zoo i warsztaty.

Na finał lipcowych spotkań, tj. 27 lipca będą zajęcia z zumby. Również najmłodsi będą mogli zatańczyć, dla nich przygotowano zabawy taneczno-ruchowe, kąciki malucha, a także gry i zabawy tematyczne. Nie zabranie także konkursu hula – hop.

ZS

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here