fbpx
Strona głównaPolecaneTomasz Ciachorowski zachęca do wspierania budowy Domu Oczami Brata

Tomasz Ciachorowski zachęca do wspierania budowy Domu Oczami Brata

Aktor Tomasz Ciachorowski wspiera projekt budowy Domu Oczami Brata. Miejsce, w którym mają zamieszkać osoby z niepełnosprawnościami, powstanie w Częstochowie.

Budowa Domu Oczami Brata to projekt częstochowskiej Fundacji Oczami Brata. Dom, w którym zamieszkają osoby z niepełnosprawnościami, które nie mogą mieszkać samodzielnie, powstaje na Błesznie.

Inicjatywę od początku wspiera aktor Tomasz Ciachorowski, któremu popularność przyniosły m.in. seriale „Majka” i „Linia życia”. Z okazji obchodzonego 21 marca Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa (o święcie piszemy TUTAJ) zamieścił on na swoim Facebooku taki wpis: Dziś jest nie tylko #swiatowydzienosobzzespolemdowna (i w związku z tym zachęcam was do zapoznania się z niezwykłym przedsięwzięciem – budowy domu @oczamibrata dla osób z niepełnosprawnościami!!!) ale dziś też świętujemy Międzynarodowy dzień szczęścia! W związku z czym życzę wszystkim tego, aby każdy kolejny dzień był krokiem w kierunku pełni szczęścia! A może inaczej: odkryjmy, że składnikami produktu jakim jest szczęście wcale nie są dobra materialne i stan posiadania, ale udane relacje z innymi ludźmi! Nauczmy się je pielęgnować i doceniać! Dużo szczęścia robaczki.

Budowę dom Oczami Brata można wesprzeć za pośrednictwem strony domoczamibrata.pl/dom/

Redakcja

Fundacja Chrześcijańska Adullam chce zapewnić “Radosną Wielkanoc dla każdego”

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV