fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaPolecaneFundacja Chrześcijańska Adullam chce zapewnić "Radosną Wielkanoc dla każdego"

Fundacja Chrześcijańska Adullam chce zapewnić „Radosną Wielkanoc dla każdego”

Trwa internetowa zbiórka, za którą stoi częstochowska Fundacja Chrześcijańska Adullam. Celem jest zapewnienie wielkanocnego wsparcia dla tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Fundacja Chrześcijańska Adullam zorganizowała zbiórkę pod hasłem „Radosna Wielkanoc dla każdego”. Jeszcze przez 17 dni można ją wesprzeć za pomocą portalu zrzutka.pl. Celem jest zapewnienie świątecznej pomocy tym, którzy najbardziej potrzebują tego wsparcia.

Częstochowska fundacja co roku przygotowuje „Śniadanie Wielkanocne” . Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Wielką Sobotę 3 kwietnia. Przygotowane zostanie dla 350 osób. Pomoc będzie skierowana zwłaszcza do osób starszych, samotnych, bezdomnych, jak i osób przebywających w kwarantannie w związku z podejrzeniem choroby COVID-19 i szczególnie narażonych na zachorowanie.

Każda z osób objętych wsparciem w ramach „Śniadania” otrzyma paczkę ze świątecznymi potrawami oraz artykułami spożywczymi. Szacunkowa wartość części produktów do jednej paczki to 30 zł. W każdej znajdą się także tradycyjne potrawy przygotowane w fundacyjnej kuchni.

-Dopuszczamy (w przypadku, gdy osoba nie ma miejsca, gdzie mogłaby spożyć uroczyste śniadanie ) możliwość spożycia posiłku w stołówce charytatywnej prowadzonej przez Fundację (z zachowaniem reżimu sanitarnego). W rozwożeniu paczek do podopiecznych na terenie miasta Częstochowy pomogą przedstawiciele organizacji związanych z Partnerstwem na Rzecz Aktywności Lokalnej „Stare Miasto – Nowe Życie” – zaznacza organizator.

Fundacja Chrześcijańska Adullam chce zapewnić "Radosną Wielkanoc dla każdego" 1
„Śniadanie Wielkanocne” (mat. Fundacja Chrześcijańska Adullam)

Fundacja Chrześcijańska Adullam zaznacza, że to nie sama organizacja uroczystości jest dla zespołu niej wyzwaniem (choć w dużej mierze też), ale zakup produktów do paczek świątecznych.

-Przy galopujących cenach jest to coraz trudniejsze, a otrzymana dotacja nie pokrywa całości kosztów. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w zakupie produktów – koszt jednej paczki to około 30 zł. Po Waszej stronie jest decyzja jaką kwotą nas wspomożecie, każda złotówka jest na wagę złota – naprawdę – apeluje na stronie zbiórki Fundacja.

Więcej informacji o działalności Fundacji Chrześcijańskiej Adullam można znaleźć na stronie www.adullam.pl i na Facebooku – www.facebook.com/fundacjachrzescijanska.

Redakcja

Przeczytaj również: “Otwórzmy razem Hospicjum!” – apeluje Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -