fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaCzęstochowska wokalistka Clödie w "Dzień Dobry TVN". Zabrzmi najnowszy singiel

Częstochowska wokalistka Clödie w “Dzień Dobry TVN”. Zabrzmi najnowszy singiel

1 listopada o godz. 11.20 warto włączyć TVN. W programie “Dzień Dobry TVN” wystąpi bowiem Clödie. Wokalistka wykona swój najnowszy singiel “Hold On”.

– Do zobaczenia jutro przed telewizorami. W tym szczególnym dniu zaśpiewam bardzo ważną dla mnie piosenkę, nasz najnowszy singiel “Hold On”. Bądźcie ze mną – zachęca na swojej facebookowej stronie częstochowska wokalistka Clödie.

W poniedziałek, 11 listopada o godz. 11.20 wystąpi ona w programie “Dzień Dobry TVN”.

Premiera klipu do wspomnianego singla odbyła się 13 października. Od tego czasu zebrał on na YouTubie ponad 115 tys. odsłon.

-“Hold On” to utwór o kimś zagubionym, nieszczęśliwym, przygnębionym. Słowa piosenki wypływają z perspektywy anioła stróża, bardzo wyjątkowej osoby/istoty, którą każdy z nas ma obok siebie, która jest zawsze przy nas i zrobi wszystko, abyśmy poczuli się lepiej. Wielu z nas bywa smutnych, zlęknionych, samotnych w realiach dzisiejszego Świata. Szukajmy więc dobrych stron życia i cieszmy się każdym dniem, tak jak miałby być to dzień ostatni. Pamiętajmy, też o miłości bo to ona potrafi pokonać każde złe chwile, każdy zły czas – czytamy o piosence.

Za muzykę odpowiadają Olaf Olszewski, Klaudia Trzepizur, Ada Karpińska i Jakub Mańkowski (produced, mix, mastering). Autorem tekstu jest Nikos Sofis. Widowiskowy, utrzymany w czarno-białej stylistyce klip stworzył zespół Filmowi.

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Robert Makłowicz zwiedza Jurę. Zobacz odcinek, który nagrywano m.in. w Olsztynie i Żarkach

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -