fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneChcesz wystąpić w filmie? W Częstochowie kręcony będzie "Prorok", statyści poszukiwani

Chcesz wystąpić w filmie? W Częstochowie kręcony będzie „Prorok”, statyści poszukiwani

29 czerwca w Częstochowie odbędą się zdjęcia do filmu fabularnego „Prorok”. STARS Impresariat Filmowy poszukuje statystów w wieku od 18 do 65 lat.

29 czerwca odbędą się w Częstochowie zdjęcia do filmu fabularnego opowiadającego o życiu prymasa Stefana Wyszyńskiego. Za reżyserię „Proroka” odpowiada Michał Kondrat, twórca takich obrazów jak „Czyściec”, „Miłość i Miłosierdzie” czy „Dwie korony”.

Film realizowany jest z dużym rozmachem, zdjęcia nagrywano już m.in. w Stoczni Gdańskiej, Radomiu i Warszawie. Historia sięga czasów PRL, stąd tak ważne dla twórców jest trzymanie się historycznych realiów.

Przy tworzeniu obsady aktorskiej współpracuje STARS Impresariat Filmowy, który zajmuje się również obsadą statystów. Kto chciałby wziąć udział w zdjęciach realizowanych w Częstochowie, może się zgłaszać.

-Zbieramy zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w filmie w charakterze statystów, a z wybranymi osobami skontaktujemy się podając wszystkie szczegóły. Każdy statysta otrzyma oczywiście wynagrodzenie za udział w zdjęciach – mówi Grzegorz Mitura ze STARS Impresariat. – Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, zainteresowanych, którzy chcą załapać się na plan, prosimy więc o jak najszybsze zgłoszenie.

Chcesz wystąpić w filmie? W Częstochowie kręcony będzie "Prorok", statyści poszukiwani 1
mat.prasowe

Kto może się zgłosić?

Zgłaszać mogą się kobiety i mężczyźni w wieku od 18 do 65 lat. Chętni mogą wysyłać SMS-y na numer 500 044 474 lub maile na adres [email protected] W każdym przypadku należy podać imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, aktualne zdjęcie i numer telefonu, a także dodać dopisek „FILM CZĘSTOCHOWA”.

-Nie trzeba mieć jakiegoś specjalnego przygotowania, bo dla statystów nie przewidziano np. nauki tekstu. Udział statystów w każdym nagraniu jest bardzo ważny, ale występują oni w tle, stąd nie mają żadnych zadań aktorskich – wyjaśnia Mitura.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.facebook.com/StarsImpresariatFilmowy

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Jubileuszowa wystawa “Alma Mater”. Wernisaż odbędzie się w czwartek w Częstochowie

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -