fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportLeon Madsen wygrał SEC w Bydgoszczy. Bartosz Smektała daleko...

Leon Madsen wygrał SEC w Bydgoszczy. Bartosz Smektała daleko…

W środę w Bydgoszczy odbyła się pierwsza runda SEC. W finale pojechał Leon Madsen. Drugi z żużlowców Eltrox Włókniarza Bartosz Smektała zakończył zawody na 12. pozycji.

Po 20 biegach najlepszy był Mikkel Michelsen, który zdobył 14 punktów (2,3,3,3,3). Świetnie jeździł też Piotr Pawlicki. Wywalczył 13 punktów (2,2,3,3,3) i razem z Michelsenem bezpośredni awans do wielkiego finału.

O dwa kolejne miejsca walczyło czterech żużlowców, którzy zajęli miejsca od 3. do 6. Wśród nich był Leon Madsen, który z 10 punktami (1,3,2,2,2) został sklasyfikowany na 6. miejscu. Trzeci był Patryk Dudek (11 punktów), 4. Wadim Tarasienko (11), 5. Daniel Bewley (10).

W barażu na początku zdefektował Dudek i odpadł z rywalizacji. Bieg wygrał Bewley, a Madsen pokonał na dystansie Tarasienko i rzutem na taśmę zameldował się w finale.

W najważniejszym biegu dnia pod taśmą stanęli: Michelsen, Pawlicki, Bewley i Madsen. Bieg został przerwany, bo po walce Madsena z Michelsenem upadł reprezentant Eltrox Włókniarza. Sędzia wykluczył Michelsena. Madsen długo leżał na torze. Potrzebował pomocy medycznej, ale najważniejsze, że doszedł do siebie i wystartował w powtórce. W niej jechał na drugiej pozycji, ale po ładnym ataku pokonał Piotra Pawlickiego i wygrał turniej w Bydgoszczy.

Bartosz Smektała zawody SEC zakończył na 12. miejscu. Zdobył 4 punkty. W pierwszych trzech biegach przyjeżdżał do mety ostatni, a w czwartym i piątym swoim starcie był drugi co łącznie dało mu 4 punkty.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

Leon Madsen wygrał SEC w Bydgoszczy. Bartosz Smektała daleko... 1
Leon Madsen wygrał SEC w Bydgoszczy. Bartosz Smektała daleko... 2
Leon Madsen wygrał SEC w Bydgoszczy. Bartosz Smektała daleko... 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -