fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneArtur Barciś przekazał obraz na rzecz WOŚP. Trwa licytacja na Allegro

Artur Barciś przekazał obraz na rzecz WOŚP. Trwa licytacja na Allegro

Aktor Artur Barciś od lat wspiera Fundację WOŚP. Przy okazji 29. finału przekazał obraz „Anioły 2020/2021”. Można go licytować na Allegro.

Niedawno na naszym portalu pisaliśmy, że urodzony w Kokawie aktor Artur Barciś znalazł się w gronie laureatów Nagród Teatru Polskiego Radia. Jednak artysta nie słynie tylko z działalności scenicznej, ale także społecznej. Nie jest bowiem nowością, że chętnie angażuje się on w działania charytatywne. Od lat wspiera również Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także i teraz przekazał na jej rzecz obraz „Anioły 2020/2021”, który wesprze 29. finał.

Dzieło aktora licytowane jest na Allegro, jako oferta Fundacji WOŚP. Licytację można znaleźć na stronie allegro.pl/oferta/artur-barcis-obraz-anioly

W opisie czytamy, że obraz powstał w 2020 r. i jest poświęcony ofiarom pandemii COVID-19. Wykonano go w technice akryl na płótnie, mierzy 50 na 40 cm.

Artur Barciś, na 15 Finale, w 2007 roku przyniósł pierwsze Anioły. Tyle lat! Najpierw dzwoni, a osobiście przynosi swoją anielską twórczość. Tegoroczne anioły o zupełnie innej wymowie, bo czas także zupełnie inny. Ale dla mnie wyjątkowo dojrzały i bardzo dobry pod względem malarskim obraz. Pięknie oprawiony i, jak zwykle, osobiście dostarczony. Licytujcie!- zachęca na stronie licytacji Jerzy Owsiak z WOŚP.

Licytować można do 11 stycznia 2021 r. Aktualnie obraz Artura Barcisia zebrał już ponad 2,3 tys. zł.

Przypominamy, że 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 r. Hasło przewodnie zbiórki to “Finał z głową”. Fundacja Jerzego Owsiaka chce skupić się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Więcej o 29. Finale WOŚP pisaliśmy TUTAJ

A. Kostyra

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -