fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaAktorzy częstochowskiego teatru zachęcają do pomocy "Walecznej Agatce". Nadal brakuje ponad 4...

Aktorzy częstochowskiego teatru zachęcają do pomocy „Walecznej Agatce”. Nadal brakuje ponad 4 mln zł

31 grudnia upływa termin zbiórki na Siepomaga na rzecz Agaty Kuberskiej. Do 8 mln zł brakuje ponad połowy. Do pomocy siedmiolatce zachęcają m.in. aktorzy Teatru im. A. Mickiewicza.

Walka z czasem trwa. Zbiórka na rzecz częstochowianki Agatki Kuberskiej organizowana za pośrednictwem Fundacji Siepomaga zaplanowana była do 31 grudnia. Do chwili obecnej udało się zebrać ponad 3,8 mln zł z 8 mln, które potrzebne są na walkę siedmiolatki z nowotworem złośliwym mózgu – medulloblastomą IV stopnia. Z początkiem grudnia – mimo, że środki na leczenie nie zostały do końca zebrane – dziewczynka wraz z mamą musiały polecieć odrzutowcem medycznym do kliniki w San Diego (pisaliśmy o tym TUTAJ).

O zbiórce piszemy niemal od początku. Tylko w ostatnich dniach pisaliśmy m.in. o akcji #challenge4Agatka, turnieju “Gramy dla Agatki” czy eko-sercu na plastikowe nakrętki, które stanęło na Północy. Dziś, tj. w ostatnim dniu zbiórki, zamieszczamy apel, który nagrali aktorzy Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie – Sylwia Oksiuta-Warmus i Bartosz Kopeć.

Zbiórkę na rzecz Agatki można wesprzeć na stronie – www.siepomaga.pl/waleczna-agatka. Dotychczas wsparło ją ponad 61 tys. osób.

Pomóc siedmiolatce można także np. biorąc udział w licytacjach prowadzonych za pośrednictwem facebookowej grupy “Licytujemy dla Walecznej Agatki” czy uczestnicząc w kiermaszu, który odbędzie się 2 stycznia w Fit Cake Częstochowa (zapowiadamy go TUTAJ).

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -